Co robić?

Temat przeniesiony do archwium.
No właśnie mam podobny problem czy dam radę. :(

A więc u mnie przedstawia się to w sposób następujący.

W tym roku uczęszczałem na kurs na poziomie PRE-INTERMEDIATE, chociaż wiem, że mógłbym chodzić na INTERMEDIATE i też byłoby dobrze, bo właśnie czuje się na takim właśnie poziomie. Czytam różne texty na tym poziomie, rozumiem je.

Teraz zapisałem się na kurs przygotowujący do matury rozszerzonej, który zacznę od października...

W mojej szkole mam tylko 2h tygodniowo. ;/ I wszyscy przygotowują się do podstawy, jestem jedynym, który decyduje się na rozszerzenie. Chciałbym iść na filologię na uczelnię na którą się wybieram 60 % wystarczy...

Jak myślicie taki kurs dużo pomoże? I jak się uczyć? Jakieś dobre książki? Może linki internetowe? Poleccie coś...

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.
Po pierwsze, karzdy kurs pomaga, gdy masz dobrego nauczyciela, ktory bardzo duzo wymaga od ciebie.
Drugie - tutaj na forum tematy ksiazek, podrecznikow byly wielokrotnie omawiane. Poszukaj w wyszukiwarce.
No i - to ze 60% wystarczy, to jest jedno - ale staraj sie o 90%.
Dzięki. :)
wejdź na www.chomikuj.pl i poszukaj chomika szakal_152 tam znajdziesz materiały
wszystko zależy od Ciebie, Twojego samozaparcia i wytrwałości, a co do linków to tu jeden ciekawy może nie konkretnie do matury, ale dużo różnych quizów ze słownictwa i gramatyki, może się przyda...
http://pl.bab.la
Powodzenia!!

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie