kto Ci to powie na tym forum? Mozesz sie najwyzej dowiedziec, ze nie byla wymagana do tej pory. Wejdz na witryne uam, wymagania na poszczegolne kierunki sa znane z rocznym wyprzedzeniem. Szukaj 'rekrutacja 2009/10' albo podobnego tytulu.
Thoma
20 wrz 2008
jeden z najwżniejszych skillów filologa to umeijętność szukania. Jeśli nnie potrafisz w google znaleźć strony uam czy fil. ang. uam i kliknąć na 'rekrutacja' to na studiach sobie nie poradzisz. Żadnych.
Emo girl 16
20 wrz 2008
ja chce sie tylko upewnic a chyba osoba ktora tam studiuje lepiej mi udzieli tej informacji, nie musze juz zaglebiac sie w te broszury itp. I nie oceniaj mnie i moich mozliwości bo tak naprawde nic o mnie nie wiesz. Oh jak ja kocham tę życzliwość Polaków w stosunku do innych ludzi... Widać ze prezentujesz niski poziom kultury. pzdro