przykładowe tematy prac magisterskich z metodyki

Temat przeniesiony do archwium.
czy mógłby mi ktos podac przykładowe tematy prac z metodyki do egzaminu magisterskiego?
Może być:

\"Komputerowe metody wspomagania nauki języków\"

lub

\"Internet jako narzedzie wspomagania nauki języków\"
ja np. mam temat: Nauczanie gramatyki w procesie komunikacji
The use of songs and music in ESL teaching
Teaching Communicative Skills through Groupwork activities

jak sie zastanowisz, to masz niemal niegraniczoną ilość tematów do wyboru...
heh jak sie zastanowi tematów moze byc wiele i bez zastanowienia ale wazne co chcesz przekazac, teza, co chcesz udowodnic... z tym jest problem..no i własciwe podejscie do tematu
teaching pronunciation to primary school learners. Thesis moze byc taka technika ta lub ta jest najlepsza w nauczaniu wymowy. dokonac mozna pewnej selekcji wsrod technik nauczania dzieci wymowy
using L1 in L2 classroom adult learners
warren1 twój temat bardzo mnie zainteresował? ja tez mia łam do czynienia z tematem związanym z gramatyka chciałabym cie prosic o rade...tylko odezwij sie!!!
ja np. miałam temat : Games and songs in teaching selected grammar points in the primary classroom at elementary level
xantus calkiem ciekawy temat - interesowalaby mnie literatura odnosnie tego zagadnienia gdyby dalo rade bylabym wdzieczna!
a powiedzcie:> prace magisterska piszecie w jeczyku angielskim czy mozna po polsku?????
hej! Jeżeli odczytasz tą wiadomość proszę Cię o kontakt na adres [email] Dzięki !
hej! Jeżeli odczytasz tą wiadomość proszę Cię o kontakt na adres [email] Dzięki !
Chciałam się zapytać,czy masz może jakieś notatki,które mógłbyś przesłać z metodyki do przejrzenia,mój e-mail [email]
mój temat podobny:
"Teaching phonetic script to young learners as a way of facilitating autonomous learning with self-study materials and dictionaries."

bibliography:

Baker, A., 2000: Tree or Three? An elementary pronunciation course. Cambridge: Cambridge University Press

Baker, A., 2003: Ship or Sheep? An intermediate pronunciation course. Cambridge: Cambridge University Press

Bowen, T. &J. Marks, 1992: The Pronunciation Book. Canterbury Kent: Longman

Ellis, R., 1994: Understanding Second Language Acquisition. Oxford: Oxford University Press

Kelly, G., 2004: How to Teach Pronunciation. Canterbury, Kent: Longman

Kenworthy, J., 1990: Teaching English Pronunciation. Harlow: Longman

Komorowska, H., 1993: Podstawy Metodyki Nauczania Języków Obcych, EDE – Poland

Lenneberg, E.H. 1967. Biological foundations of language, New York: John Wiley

Przetacznik-Gierowska, M.&G. Makiełło-Jarża, 1992: Psychologia rozwojowa i wychowawcza wieku dziecięcego. Warszawa: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

Przetacznikowa, M., 1973: Podstawy rozwoju psychicznego dzieci i młodzieży. Warszawa: Państwowe Zakłady Wydawnictw Szkolnych

Scott, W.A. & Lisbeth H. Ytreberg, 1990: Teaching English to Children. New York: Longman Group

Ur, P., 1997: A Course in Language Teaching. Cambridge: Cambridge University Press

Żebrowska, M., !975: Psychologia rozwojowa dzieci i młodzieży: Warszawa: PWN


webgraphy:
http://www.learningandteaching.info/learning/piaget.htm
Karina45 jeśli odczytasz ten post to odezwij się na adres [email]
Bardzo proszę.
witam!!byłabym baaardzo wdzięczna jakbyś mógł przesłać mi na mojego maila [email] jakąś literaturę do tego tematu, bo baaaardzo pilnie muszę oddać pierwszy rozdział a nic nie mam :( z góry dziękuję i pozdrawiam! :)
Cześć, byłabym bardzo wdzięczna jeśli mógłbyś przesłać mi literaturę do tego tematu na mój mail [email]
z góry dziękuję ślicznie!!pozdrawiam
cześć!
Właśnie dzisiaj rozmawiałam z moją promotorką i zasugerowała mi, żebym napisała pracę o tym jak dzieci polskie odnajdują się w nowej sytuacji, gdy przeprowadzają sie z rodziną do UK, jak dają radę sobie w szkole, jakie mają problemy z integracją oraz jak wtedy uczą się języka angielskiego itp. I mam pytanie czy ktoś mógłby mi polecić książki/artykuły lub inne materiały na ten temat?
A może macie jakieś ciekawe doświadczenia w tym temacie? Pisaliście podobną pracę? Albo macie pomysł na ciekawe badania? To chętnie posłucham o Waszych pomysłach. Sama spędziłam prawie rok w szkole podstawowej w Irlandii Północnej i właśnie o tym chciałabym napisać + przeprowadzić teraz jakieś ankiety z uczniami, rodzicami, nauczycielami.
czekam na Wasze pomysły. Mój mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.