filologia ang. biznesowa w Nysie

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałbym się zapytać kogoś o PWSZ w Nysie. Jestem zainteresowany filologią angielską biznesową. Może ktoś tam studiuje? Jaka atmosfera, jaki poziom studiów? Trudno się utrzymać? Szukam sobie właśnie uczelni, bo nie dostałem się na Uniwersytet i znajoma mi podpowiedziała, że w Nysie jest ciągle nabór i że szkoła całkiem do rzeczy.

Słyszałem sporo dobrego o filologii biznesowej w Nysie, że poziom z roku na rok rośnie, że wykładowcy są w porządku i kompetentni, że fajne warunki studiowania.

Na pewno plusem jest to, że można dostać stypendium na mieszkanie (bo jestem z Wielkopolski).

Może więc ktoś kto tam studiuje zechce się podzielić informacjami i odpowiedzieć mi na główne pytanie: WARTO STUDIOWAĆ JĘZYK BIZNESU W NYSIE? TAK? NIE? DLACZEGO?

Dziękuję!
https://www.ang.pl/forumw.php?IDt=89348

Tu sobie poczytasz.Pozdrawiam
Jest w porzadku w PWSZ w Nysie. Atmosfera fajna, wyposazenie uczelni niezle. Polecam!
Hej,
WSL w Cz-wie też ma taką specjalność Język angielski w biznesie. Na wsl-u atmosfera jest miła, wykładowcy przyjaźni. Poziom jest wysoki trzeba się narobić. Atutem są nativ speeakerzy których jest tu sporo.
Plusem niewatpliwym PWSZ w Nysie jest to, ze sa to studia darmowe, bo uczelnia jest panstwowa.

« 

Pomoc językowa

 »

Nauka języka