Filologia na AP w Krakowie

Temat przeniesiony do archwium.
Właśnie dostałam sie an studia zaoczne na filologie angielską, na AP w Krakowie i błagam: jeśli ktoś z Was wie cokolwiek na temat tych studów, jak wygląda nauka, jacy są profesorowie itp. to błagam - napiszcie. Po prostu chce wiedzieć na co mam sie przygotować. Z góry dziękuje za pomoc !!!! :)))
Choc nigdy tam nie studiowalem i studiowac pewnie nie bede, z mojej uczelni rok temu przeniosl sie na AP jeden profesor - mnie on uczyl historii jezyka. Prof. R. to na serio osobowosc - zna sie na tym co robi, poza tym jest fajny i nie pamietam nigdy sytuacji by robil problemy studentom. Fakt, ze to co wykladal mnie nie interesowalo w ogole - ale na serio lubilem Go, jak malo ktorych wykladowcow. Tak wiec jesli bedziesz miala z nim zajecia i jesli zainteresuje ciebie jego przedmiot - bedziesz miala fajnie. pzdr.
jesli ktos moze mi udzielic jakichkolwiek informacji jak wyglądał egz na filologie na AP i w jakim odbył sie terminie byłam bym niesamowicie wdzieczna...pozdrawiam i dziekuje:)
Dzięki Julek!!!
Bardzo mi powogłeś - dzięki Tobie mam już pierwsze wskazówki co do tego co mnie czeka!!! Pozdrawiam gorąco!!!
Jeśli jednak ktos z Was wiedzieał cos jeszcze na ten temat, czekam z niecierpliwością! Pa!
HEJ ! BŁAGAM NIE ZAPOMINAJCIE O MNIE!
sluchaj wejdz na stronke www.anglisci.pl i tam popytaj na forum, to jest zdaje sie portal z krakowa, i sporo studentow AP sie tam wypowiada, pzdr. i nie lam sie filologia jak filologia nigdy nie jest rozowo :-)
Weszłam.... ale może ktos jednak wie coś na ten temat????
Chociaż troszkę informaci... Nie bądźcie tacy, proszę.....
Temat przeniesiony do archwium.

 »

FCE