Rekrutacja na BA studies w UK po polskim licencjacie

Temat przeniesiony do archwium.
Maturę zdałam w 2011; niedługo kończę licencjat. Zastanawiam się, czy jeśli chciałabym w przyszłości rekrutować się na BA studies w UK, to czy uczelnie będą brały pod uwagę jedynie wyniki matury, czy też polski dyplom na kierunku pokrewnym temu, na który rekrutowałabym się w UK, będzie miał jakieś znaczenie? Jest to dla mnie dość istotne dlatego, że co prawda wyniki matury mam dobre, ale tylko dwa przedmioty zdawałam na rozszerzeniu. Część uczelni wymaga trzech rozszerzeń, co oznacza, że musiałabym jeszcze raz podchodzić do matury.
Myślę, że powinnaś napisać do konkretnej uczelni, bo oczywiście warunkiem jest matura i skończone już studia kwalifikowały by Cię pewnie jako mature student, a tu każdy uni ma swoje zasady. Swoją drogą, po co Ci drugi licencjat na pokrewnym kierunku? Może lepiej zainteresować się masterem albo dalszym rozwijaniem kwalifikacji i doświadczenia?
Tez nie rozumiem dlaczego drugi licencjat (BA) jest potrzebny. Trzeba tez sie przygotowac na to, ze na BA wtedy nie bedziesz mogla dostac pozyczki, a studia kosztuja 9 tys funtow za rok.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa