Westminster University - poszukiwani!

Temat przeniesiony do archwium.
We wrzesniu stane sie studentka International Business na University of Westminister. Juz nie moge sie doczekac i jestem ogromnie ciekawa jak to bedzie? Czy ktos z Was juz tam studiuje lub dopiero zacznie? Czekam na Wasze opinie, jak sie tam studiuje i co slyszeliscie na temat uniwerku?
Największa przestępczośc jest właśnie na tym univerku. też tam się wybierałem, ale opinię ma niestety nie za dobrą. Mimo to powodzenia:). Podobno dużo tam jest international students. Plotki plotkami. Obym sie mylił.
Hej. Też wybieram sie na University of Westminster, ale na wydział architektury. Mam jednak problem ze zdecydowaniem się na akademik, napiszcie który wybieracie albo który jest najlepszy.
Hej Ricardo no i na jaki uniwerek sie zdecydowales w koncu? :) Powiesz nam?
hej ja rowniez wchodze na University of Westminster we wrzesniu. Moj kierunek- turystyka z biznesem;). Wlasciwie nie slyszalam zadnych zlych wypowiedzi na temat tego univerku- wrecz przeciwnie. W kazdym razie okaze sie. Zycze powodzenia wszystkim zaczynajacym...:)
ja w zeszlym roku dostalam oferty na studia,min wlasnie z Westminster.bylam wiele razy na ich kampusie przy Regent Street jak robilam 'zwiad'przed podjeciem decyzji i powiem tak-uczelnia jest znana w calym Londynie,ma fajne kampusy i standardy oczywiscie sa jak powinny byc.zwlaszcza ich budynek przy Regent jest po prostu piekny,super.ale Westminster jest tu uniwerkiem ze tak powiem spoko ale zadna rewelacja.wszyscy wiedza ze UW jest nastawiony glownie na international students,najlepiej spoza EU bo musza duzo placic.wiekszosc takich studentow wlasnie tam dostaje miejsce,kiedy inne uniwerki np.wymyslaja jakies dodatkowe rzeczy zeby moc apply do nich.duzo moich znajomych studiuje na westminster i wszyscy sa bardzo zadowoleni-jest fajnie,normalni ludzie i tylko trzeba placic.on nie jest jakis zly-jest po prostu jednym z ilustam uniwerkow,z dobra kadra,zapleczem i cala reszta- wszystko sprowadza sie do tego samego co u nas:jak masz kase,zalezy ci na high-fi-stereo szkole co to caly swiat zna jej nazwe i jestes 'high profile' to idziesz na jakis drogi,pokopany i szpanerski uniwerek.jak po prostu chcesz studiowac,nie musisz byc na Harvardzie czy Cambridge tylko normalny uniwerek jest spoko,to po prostu idziesz na taki Westminster czy Greenwich itd.i masz git-fajna buda,fajni ludzie i prawie wszyscy normalni.Westminster jest bardzo fajnym uniwerkiem,wszystkie osoby ktore sie tam dostaly niech sie czuja happy i nie powinniscie jakos specjalnie klac na niego bo jest wszystko w porzo.a tak wogole to gratuluje !
czesc! wprawdzie nie wybieram sie na Westminster Uni (bo w sumie jeszcze sie nie zdecydowalem na ktoras z uczelni) ale powiedzcie mi jedna rzecz: skoro mam zamiar zaczac studia za rok czyli rok akademicki 2007/08 to kiedy powinienem zaczac kontaktowac sie z uczelniami zeby nie zalatwaic wszystkieego na ostatnia chwile. jesli chodzi o UCAS to mam ogolne pojecie i zabiore sie za to nieco pozniej ale czy oprocz tego jest jeszcze cos co pominalem w tym pytaniu?prosze o odpowiedz.pozdrawiam
witam i gratuluje, tez sie tam wybieram tylko teraz pozostaje kwestia utrzymania sie tutaj, placenie czsnego, kredyt studencki itd. moglabys mi podac kilka info odnosnie tego jak sobie z tym poradzilas? no chyba ze to idzie z kieszenie rodzicow ;-) ale jesli w jakis inny sposob to z niecierpliwoscia czekam na twoja odpowiedz, pozdrawiam
witam ja tez mysle o studiowaniu w anglii.rnwiecie jakie maja przeliczniki polskie matury na te ich smieszne oceny... wiem ze na moj kierunek wymagane sa trzy razy B. Tj jak dobrze zrozumialam ponad 60 procent z matury z trzech przedmiotow. tylko jak to sie ma do nowej matury..|?| rozszerzona czy nie? i toefl zamierzam zrobic w tym roku.rnrnz matury mam rnpolski 87 i 70rnang 87 i 76rnwos 87rnplus toefl bede robic.rnjest to jaka szansa na university in uk?rnpozdrornplis zaemajlujcie do mnie jesli ktos juz studiuje obecnie jestem w szkocji i ciezko sie zastanawiam jak tu sie dostac na studia w uk.rnpozro buziaki dla wszystkich samotnie walczacych jak i [email]
emajl do mnie
[email]
Witajcie Wy wszyscy, którzy od wrzesnia zaczynaja swoja przygode z westminster univ !!! Jak Wy tez niedlugo pakuje manatki i laduje w Londynie. Ja wybralam kierunek: Stosunki miedzynarodowe z Hiszpanskim.
Mam pytanie: Czy macie juz zalatwione mieszkanie? Zlozyliscie podanie o akademik? Macie odpowiedz? Ja zrobilam to baaaaardzo pozno, bo w zeszlym tygodniu i zyje nadzieja ze tez mi nzjada jakies mile miejsce :D

Moj kontakt:
[email]
Pisz, kiedy tylko chcesz
W tym tygodniu zapadla klamka i od wrzesnia bede oficjalna studentka na
Westminster. Przyznam , ze nie sprawdzalam zadnych statystyk i rankingow,
ale sporo slyszalam od znajomych. Sa zadowoleni i tyle moge powiedziec.
A w krotce samej przyjdzie mi to ocenic :) ciesze sie ogromnie , bo
od zawsze mialam ambicje i chec studiowania. Mieszkam w UK juz dwa lata ,
doswiadczylam wiele a nauczylam sie jeszcze wiecej (mam na mysli w glownej mierze wiedze o doroslym zyciu). Nie wiem jak wy ,ala ja wrecz nie moge sie doczekac 25 wrzesnia :)) z checia poznam wasze opinie na forum , a kto wie ... moze na korytarzu uczelni juz w krotce . pozdrawiam i zycze powodzenia
Hej a juz sie martwilam ze bede jedyna polka na Westminster.
J wybieram sie na Nutrition,Health and Fitness (new Cavendish street campus)
Czy ktos tam jeszcze bedzie?
Ja w tym roku robie licencjat z Anglistyki i szukam dla siebie jakiejs ciekawej magisterki. Bilingual Translation na Westminster University zapowiada sie interesujaco, ale problemem jest oczywiście kasa. Czy ktos mi moze powiedziec, jak sobie radzi z tymi wszystkimi oplatami i czy sa jakies mozliwosci rozlozenia ich w czasie... czy moze trzeba wszystko od reki zaplacic?
hej!! tez chce tam probowac, wlasnie pisze magisterke, jestem w trakcie wysylania aplikacji itd. jak tam u Ciebie? zapadla w koncu dezycja co do Uni of westminster?:) powodzenia! pozdrawiam
Hello,


Chcialam sie zapytac czy jest moze ktos kto robi MA TESOL na Westminster i moze cos powiedziec o wykladowcach..mam problem bo nie znam kadry za dobrze i nie wiem kto co lubi?

Jezeli ktos jest na translacji to tez spoko bo wykladowcy sie pokrywaja.

Any ideas?


pozdrawiam
Hej, ja tez zastanawiam sie nad UW Bilingual Translation. Wiesz moze do kiedy trzeba składac aplikacje i w ogóle jak przebiega taki proces? Bede wdzieczna za informacje. Pozdrawiam
Studiuje w tym roku BLT na Westminster. Moje GG to 783863, jeśli ktoś chce się o coś spytać, to mogę pomóc.
Zastanawiam się nad PR... niestety w wymaganiach napisane jest ze trzeba zdac mature z 4 przedmiotow na rozszerzeniu conajmniej 60%.. ja niestety zdaje tylko 3.. czy ktos byl w podobnej sytuacji?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2006

 »

Pomoc językowa