Medycyna w UK... Kto się tam wybiera??

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć mam na imię Kasia i chodzę do 2 klasy liceum (na biol chem) chcialabym studiować w UK i ciekawa jestem czy dużo jest osób które też sie tam bybieraja... a i jeszcze mam prośbę może macie materiały z których można sie przygotować do IELTS to będę wdzięczna jeśli ktoś mi je prześle... to moj e mail [email] Jeśli wybierasz sie tam na studia to też napisz chcętnie podziele sie swoją wiedzą i pomogę jeśli będę potrafiła, we dwoje zawsze raźniej... pozdrawiam
Czesc Kasia!! :) ja tez sie wybieram na studia medyczne do UK ale chodze do I klasy LO na razie. A masz juz wypatrzony uniwerek? I co zamierzasz zdawac na maturze?? Pozdrawiam :)
zdawać będę biologie chemie fizykę angielski i polski wszystko rozszerzone (poza polskim)... a chcialabym isc na uniwerek w nottingham... bardzo mi sie tam podoba... albo do londynu... ale troszeczke mnie to przeraza, bo to juz za rok... pozdrawiam
A na ilu letni kurs?? 5-letni czy 6-letni?? Wiesz juz co wymagaja w Nottingham??
wszystkie informacje mozecie znalezc na
www.nottingham.ac.uk
mysle ze na 6cio letni... a co tam wymagaja jeszcze nie wiem... wlasnie mam w przyszlym tygodniu do nich pisac to jak juz sie dowiem to dam znac... jak cos to jest moje [gg] czesto jestem niewidoczna... pozdrawiam
przegladalam ta strone ale nie znalazlam tam informacji o tym jakie przedmioty trzeba zdac....
Temat przeniesiony do archwium.