studia w Anglii-dofinansowanie,kredyt

Temat przeniesiony do archwium.
Hej.Zamierzam isc na uniwerek od wrzesnia.Zapisalam sie na tak zwany Clearing.

W zwiazku z tym chcialam was zapytac czy orpcz kredytu na sume 3 tys funtow mozna dostac jeszcze jakies dofinansowanie z UniEuripejskiej lub cokolwiek?Jak sie o to ubiegac?

Prosze o podanie wszelkich informacji.

Czy majac 1000 funtow budzetu, nie majac jeszcze pracy(jestem au pair) poradze sobie z kosztami utrzymania?

Ile godzin w tygodniu macie zajec, ile dni w tygodniu studiujecie?Czy da sie to pogodzic z nauka?

Ja chce sprobowac chociaz :)
Kredyt mozna dostac na wiecej niz £3,000. To jest cena za jeden rok nauki. Jestes zwolniona jak domowe dochody nie przekraczaja limitu, ktory gdzies tutaj w wyszukiwarce napewno bedzie. Uznali ze generalnie kazdy student ma jakies 15,-20,000 dlugu. Dlug sie splaca po studiach jak zarobki sa powyzej £15,000.
Jak Uni jest na 3 lata i to idziesz 'full-time', to £1,000 ci nie wystarczy. Musisz gdzies mieszkac i siebie utrzymac z tego, a wynajm jest drogi.
Co do dofinansowania z UE to poszukaj, mysle, ze nie tak latwo.
,,Jestes zwolniona jak domowe dochody nie przekraczaja limitu,,

Z czego sie jest zwolnionym Terri?

Czy ty studiujesz w Anglii? Ile wiec powinnam miec na poczatek oszczedzonych pieniedzy?
Jestes zwolniona z placenia £3000 na rok czesnego za studia, kiedy dochody (rodzicow i twoje) nie przekraczaja limitu (niewiem tak dokladnie, ale ok £22,000 na rok-oczywiscie to musi byc udokumentowane).

Najpierw, znajdz Uni, sprawdz ile kosztuje wynajm mieszkania itp, dolicz na rachunki, zycie, ksiazki, itd - wtedy pomnoz przez 3 lata. Pozyczke mozna dostac, ale latwiej i szybciej wydaje sie takie pieniadze, niz te ktore ciezko oszczedzilas.
od tego roku niestety sytuacja sie zmeinila i dochody rodzicow nie maja najmniejszego znaczenia.rnrnnnie ma dofinansowan, sa kredyty.
jesli chce od przyszlego roku aczac studia, to musze juz teraz zaczac ubiegac sie o kredyt? mozesz odac linki gdzie dowiem sie wiecej o tym kredycie. jakie warunki musze spelniac? mozesz cos o tym wiecej napisac, prosze?
Wiec...pożyczke o ktorej mowicie otrzymuje każdy mieszkaniec UE który o nia wystąpi nie mają już znaczenia dochody. Strona od której powinno sie zacząc to www.studentsupportdirect.co.uk i w sumie tam jest wszystko na temat...wiec nie bede pisal ;) pzdr....
heja.ja też zapisałam się na clearing.jakie są szanse na to by się dostać? obawiam się,że nie bedzie łatwo i czy warunkiem rozpoczęcia studiów jest posiadanie certifikatu ?ja studiuję anglistykę w polsce ale nigdy nie zdawałam egzaminu,po którym otrzymałam jakikolwiek certyfikat.ale to nie problem.zastanawiam się ile będę mieć czasu na przygotowanie się i zdanie certifikatu.kiedy trzeba im donieść ten dokument?czy ktoś to wie?pls help!!!!!!!!!!
Ja nie brałam udziału w clearingu, ale bez zadnych certyfikatow dostalam sie na uniwersytet w Anglii, a rowniez studiowalam filologie angielska. Wydaje mi sie ze to wszystko zalezy od uczelni. Im bardziej renomowana tym wiecej bedzie oczekiwac. W tym wypadku zaistnieje potrzeba certyfikatu.
ana jaki uniwersytet się dostałaś?
Wybralam Coventry University.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa