Angloschool

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć coś na temat tej szkoły w rankingu Newsweaka jest na pierwszym miejscu.Czy mam szanse zapisać się jeszcze na kurs w tym semestsze?Jaką szkołe wybrać?
Chodzilam do Angloschool przez semestr i bylo srednio. Ludzie strasznie sie wykruszyli, a lektorzy nie przykladali sie za bardzo. Strata czasu...
Z tego co wiem, na pierwszym miejscu rankingu Newsweeka jest English Unlimited a nie Angloschool.
Rankingi Newsweeka są tyle warte co.....!!!Dlaczego Pentor bądź inna licząca się firma tego nie robi - proste - nie ma komu zasponsorować badań które potwierdzą że większość szkół nie spełnia oczekiwań uczących się tam osób. Miejsce w rankingu to to samo co opłata za teklamę!!!Ludziska nie wierzcie rankingom prasowym, a tym bardziej rankingom kolorowej prasy. Nie są do końca obiektywne. To coś w stylu rankingu prywtnych uczelni. Niby robi się to na zlecenie przez dobrą firmę badającą opinię publiczną, ale są to tylko mity.
Dziękuje za odzew!Jeśli nie ąngloschool to co?Mieszkam na Bielanach i pracuje codziennie do 18 wekendy mam wolne.Może mi coś doradzicie.Pomocy!Nawet nie mam czasu zabardzo aby pojeżdzić i poszukać.Co z orange school.Dzwonią do mnie aby umuwić się na spotkanie.
Polecam Lingwistę. Stara i sprawdzona szkoła - nie potrzebuje przystankowej reklamy!!! www.lingwista.pl. Mają też ciekawe propozycje na weekendy oraz w późnych godz. wieczornych. Moi znajomi chodzili tam na fce - co najważniejsze zdali bez problemu (B). Ja też idę tam w tym roku.
Ja chodzę do orange school i dla mnie jes to świetne rozwiązanie, również pracuję i mam mało wolnego czasu. Zajęcia są dla mnie ciekawym połączeniem. Jeśli jesteś z nimi w kontakcie to sprawdź ich, przekonasz się.
Uważaj na tych z Orange school bo podobno to naciągacze.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Szkoły językowe