British English czy wiecie cos o tej szkole?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Chcialabym sie zapisac na angielski..Nie moge jednak nigdzie znalesć opini na temat British English ..reklamuja sie z takim językiem z brytyjską flaga (jakby to komuś coś mówiło)
Tam pasują mi godziny, mam w miarę blisko i kurs nie jest taki drogi bo 850zł za semsetr.
Byłam też w EF English - ale niestety dosyc drogo i City School- ale ona budzi moja niepewnosc. Moze coś polecacie w okolicach Bemowa - Jelonki.

I bardzo prosze o opinie na temat British Eanglish

Pozdrawiam
Monika
W Ef za drogo?
Hmm w British School bo chyba o tę szkołe ci chodzi wcale nie było taniej
kiedy chciałem rozłożyć kwotę na raty musiałem dodatkowo zapłacić a w Ef bez problemu mam nizsze raty, no i dodatkowo jest program online którego w BS nie ma. Porównaj jeszcze raz wszystkie ostateczne opłaty, czy nie doliczają za podręcznik i ilu osobową będziesz mieć grupę a potem po prostu podejmij decyzje zgodnie ze swoim przekonaniem.
Tak pomyliło mi sie to chodzi o British School. Wiesz tam semestr kosztuje 850 zł grupa 8-12 osób.
Natomiast w EF school kosztuje 1250 zł (8-10 osób ) .. taki sam kurs. Dodatkowo sa te zajęcia online ale nie wiem czy miałabym czas z nich w ogóle korzystac. Jak Ci sie podoba tam nauka?

Szczerze powiem ze British School jest bliżej i godziny mi pasują tylko zastanawiam sie nad jakoscią. Może warto dopłacic.

Pozdrawiam
Piszę z Kalisza .W ubiegłym roku chodziłam do British School.Jeśli chodzi o odpłatność to jest dość wysoka kwota w porównaniu z innymi szkołami.Ja płaciłam 165 zł na miesiąc .Był to kurs dla dorosłych .Szkoła b.dobra.Polecam!!!!!!!!!!!
Tzn ja Ci powiem tak. nie chcę cię teraz przekonywac że w Ef to tak super a w BS be bo nie znam na tyle BS by się w 100 % wypowiadać.
jak ja się zapisywałem to były różnego rodzaju zniżki i ja na taką się załapałem więc kurs był trochę tańszy no, wiem że studenci mają sporą zniżkę itd. Dla mnie np wazne było że cena jest ostateczna i nic już się do niej nie dokładało, nie musiałem przejmowac się żadnymi podrecznikami ćwiczeniami kosztami rat, w sumi raczej bezproblemowo można zrezygnowac z zajęć jezeli coś przeszkadza Ci chodzić, no takie szczegóły.
Jeśli chodzi o zajęcia online to są na prawdę niezłe zdaje się że można wejść sobie na jakąś stronę demo czy coś takeigo i sprawdzić zanim się zapisze.
Dzieki :).
Ja niestety nie mam juz zniżek studenckich wiec na kurs pierwszy ..zeby sobie przypomniec wszystko zapisze sie do BS.. a jak juz bede chciala dalej sie uczyc to moze wybiorę EF.. Moze drozej ale te zajęcia w necie by sie przydały.
Niestety teraz chyba przeważę te 450 zl różnicy ..na korzyść British School

Dzięki za info
Temat przeniesiony do archwium.