ciekawy kurs

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka mam nietypowe pytanko. chciałam się zapisac na angielski w Wawie, ale nie wiem gdzie :( chodzi mi o to że ja nie chce jakiś nudnych zajec z książeczkami i dialogami miedzy ludxmi z grupy. może jakieś indywidualne albo w maleńkiej grupeczce zajęcia w szkole językowej? ktoś chodził na coś takiego?
To może zapisz się razem ze znajomą albo znajomymi na jakieś lekcje we dwie? Może w jakiejś szkole, a może na zasadzie korepetycji? Chyba byłoby ci raźniej i ciekawiej.
edytowany przez joannastup: 21 gru 2010
chodziłem do speak up i mogłem sam dostosować swój program. mieliśmy różne zajęcia i można było sobie wybrać na czym się skupisz. poza tym były zajęcia z komputerami. mnie jakoś bardzo nie zachwyciły ale dla ciebie to może będzie ciekawe. na pewno jakieś urozmaicenie. pozdr.
polecam kursy autorskie w English For You w Warszawie, dużo gadki, materiały oparte na stronach BBC i CNN, rozmawiamy o tym co się teraz dzieje na świecie link do podstrony o tej metodzie- warto!!!!!!!!!!!
http://www.englishforyou.pl/programyautorskie.html
orientowałem się w ich ofercie i jakoś mnie na kolana nie rzuciła. w speak upie też mam możliwość wpływania na swój program. a bbc i cnn sam mogę sobie obejrzeć ;) nie wyobrażam sobie płacenia za oglądanie zagranicznej telewizji
ja jednak wybrałem speak up bo mam bliżej i atmosfera przyjemniejsza, co do oglądania bbc i cnn to przy nauce ang raczej mus i konieczność jak chce się dobrze szprechać english.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

English only