Szkoła English For You w Warszawie???

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 74
poprzednia |
Ogólnie widzę, że English For You ma pozytywne opinie, rozważam tę placówkę, gdyż zależy mi na przełamaniu oporów w mówieniu, potem chcę zdać certyfikat. Podoba mi , że szkoła pracuje w systemie polski lektor od gramatyki i native speaker od konwersacji. Interesuje mnie oprócz Waszych opinii o szkole także opinie o konkretnych lektorach, gdyż wiadomo, że bardzo dużo zależy od osoby prowadzącej kurs.
English for You to rzeczywiście dobra szkoła językowa. Przede wszystkim warto zapisać się do tej placówki przede wszystkim dlatego, że rzeczywiście specjalizuje się od 15 lat tylko w języku angielskim. Metoda dualna jest efektywna, gdyż zajęcia prowadzone są zarówno przez lektora polskiego, który tworzy tło do konwersacji z native speakerem oraz samego native speakera, który zajmuje się konwersacjami. Generalnie raz w tygodniu jest polski lektor, który robi także tematykę gramatyczną, drugi raz zajęcia prowadzone są właśnie przez native speakera. Zajęcia są spójne, native speaker wykorzystuje w rozmowach tematy wprowadzone przez polskiego lektora. To ważne, gdyż jest czas aby przygotować się do spotkania z osobą
anglojęzyczną. Wartościowe są zajęcia warsztatowe w kafejce dyskusyjnej, gdzie native speaker prowadzą konwersacje wykorzystując prasę anglojęzyczną. Miałem zajęcia z kilkoma lektorami, wszyscy byli bardzo dobrzy. Native speakers z klasą to CHad i Nolan z USA, Jonathan z UK. Widać, że mają zaplecze do nauczania języka. Pani Kamila i Patrycja to doświadczone polskie lektorki z długim stażem w English For You. Ogólnie wysoko oceniam szkołę
Dzięki za odpowiedz, wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną, mam nadzieję, że dobiorę sobie odpowiedni kurs dla mnie. Zobaczymy jak ta nauka będzie przebiegała u mnie
Pamiętaj, że nauka to takze Twoja praca
Ogólnie jakość szkoły jest wysoka, sam proces rekrutacji przebiega bardzo starannie. Grupy bardzo kameralne. Dzięki temu nauka jest efektywna. Zdecydowanie warto korzystać z dodatkowych warsztatów. Prowadzone są one przez różnych native speaker's. Mnie się to podobało, gdyż poznałem sporo wyrażeń i idiomów charakterystycznych zarówno dla angielskiego w Stanach i w Anglii. Jeżeli chodzi o kursy do FCE/CAE to mogę polecić w English for you Panią Magdę, (zapomniałem nazwiska). Ma ogromne doświadczenie i dobry warsztat.
Cytat:
fonk11

Pamiętaj, że nauka to takze Twoja praca

To jest oczywiste, nawet jeżeli trafimy do dobrej szkoły i nie będziemy pracować, przygotowywać się do testów to i tak nie odniesiemy spodziewanych efektów.
Oczywiście, że własna praca to główny element w nauce każdego języka
Szkoła warta czasu i pieniędzy. Oczywiście trzeba samemu pracować, ale to sprawa normalna. Mnie przekonało, że szkoła jest na rynku od lat 90 tych. Zajęcia oparte o ciekawy model nauki. Native speakers potrafią rzeczywiście zachęcić do współpracy. Opcjonalnie warto korzystać z konwersatoriów w kafejce dyskusyjnej. Jak ktoś pyta o lektorów to dla mnie Pani Mary należy do bardzo dobrych native speakers. Polska lektorka to Pani Beata i Patrycja. Spore zniżki za kontynuację
Cytat: koczkodan5
S Oczywiście trzeba samemu pracować, ale to sprawa normalna.

NIE, to nie jest 'sprawa normalna' - bo wlasne tego pojecia, ze 'samemu trzeba pracowac' nie sa w stanie zrozumiec tysiace ludzi.
Dla tych ktorzy jeszcze tego nie pojeli to wylumacze to recznie. 'Samemu pracowac' - to znaczy, ze musisz poszukac najmniej 3 godziny na dzien, i uczyc sie solidnie. To tez znaczy, ze nie mozesz sobie odpuszczac - bo dzis kolega chce isc na piwo, jutro mam urodziny/omieniny, a tez chce isc do kawiarni/kina. To wszystko musi byc odstawione na bok. Uczenie sie tego wymaga - kto tego nie rozumie, nic nie osiagnie w zyciu.
Wiem, ze zaraz znajda sie ludzie, ktorzy beda sie chwalili, ze uczyli sie tylko 10 minut na dzien i zdali wszystkie egzaminy i mowia jak 'native' - tak, tak, oczywiscie.
Tak samo jak ja mam 20 lat, jestem inteligentna dlugowlasa blondynka z nogami pod pachy i w takie duperele tez uwierze.. :-)
Cytat: zamek01
Oczywiście, że własna praca to główny element w nauce każdego języka

O i tu sie zgodze. Bo na pewno ważne jest to aby sukcesywnie uczyć sie również w domu tego co mielismy na zajęciach w szkole.
Dokładnie tak praca własna plus dobry lektor i walka ze" słomianym zapałem"
Cytat:
krecik0987
02 sty 2015
Dokładnie tak praca własna plus dobry lektor i walka ze" słomianym zapałem"

Jak według Ciebie ma przebiegać walka ze słomianym zapałem ???
Walka ze słomianym zapałem jest u mnie. Mimo że nie mam możliwości finansowej zapisania się na kurs to uczę się codziennie w domu. Oglądam TV, strony internetowe. Całe szczęście że mam przy sobie osobę, która zna ten język. Niektórzy nie rozumieją że trzeba się samemu uczyć. Nie uwierzę jak ktoś mi powie że wystarczy tylko dziesięć minut dziennie. Ileż można podchodzić do nauki języka, ileż ja mam za sobą nieudanych prób. Dzisiaj mam 52 dzień za sobą :) i jestem już z siebie dumna. Nigdy jeszcze tak długo nie wytrwałam w systematycznej nauce. Uczę się od kompletnych podstaw. Dlatego założyłam tu temat nauka migoe, by mieć jeszcze większą motywacje. By udowodnić sobie że można, że człowiek wreszcie się nauczy zrozumieć zasady gramatyczne i będzie wcielać je do swojej nauki.
Jeżeli chodzi o English For You to spoko szkoła w Warszawie, kursy zarówno do egzaminów jak i konwersacyjne są skuteczne. Formuła zajęć, gdzie jest polski robi strukturę i względnie Amerykanin/Anglik konwersacje jest skuteczną opcją.
Cytat:
NIE, to nie jest 'sprawa normalna' - bo wlasne tego pojecia, ze 'samemu trzeba pracowac' nie sa w stanie zrozumiec tysiace ludzi.
Dla tych ktorzy jeszcze tego nie pojeli to wylumacze to recznie. 'Samemu pracowac' - to znaczy, ze musisz poszukac najmniej 3 godziny na dzien, i uczyc sie solidnie. To tez znaczy, ze nie mozesz sobie odpuszczac - bo dzis kolega chce isc na piwo, jutro mam urodziny/omieniny, a tez chce isc do kawiarni/kina. To wszystko musi byc odstawione na bok. Uczenie sie tego wymaga - kto tego nie rozumie, nic nie osiagnie w zyciu.

Oczywiście nauka to przede wszystkim własna praca
Jednym z plusów English for you to jest specjalizacja w jednym języku - tylko angielski.
tu przyznaję racje, że lepiej trafić do firmy, która zajmuję się konkretnym tematem
Cytat:
Szkoła warta czasu i pieniędzy. Oczywiście trzeba samemu pracować, ale to sprawa normalna. Mnie przekonało, że szkoła jest na rynku od lat 90 tych. Zajęcia oparte o ciekawy model nauki. Native speakers potrafią rzeczywiście zachęcić do współpracy. Opcjonalnie warto korzystać z konwersatoriów w kafejce dyskusyjnej. Jak ktoś pyta o lektorów to dla mnie Pani Mary należy do bardzo dobrych native speakers. Polska lektorka to Pani Beata i Patrycja. Spore zniżki za kontynuację

Z mojego doświadczenia rzeczywiście fajnie wyglądają warsztaty w kafejce, można miło spędzić czas, poznać ciekawych native speakers i przede wszystkim szlifować speaking
Jest kila szkół, które proponują warsztaty.
Ja mam pozytywne wrażenia jeżeli chodzi o English for you. Zajęcia były bardzo efektywne. Moim zdaniem nauka w niedużych grupa bardzo sprzyja , szczególnie ma to znaczenie podczas konwersacji prowadzonych przez osoby anglojęzyczne. Każdy ma czas aby się wypowiedzieć. Już wspomniane warsztaty są w tej szkole ciekawym uzupełnieniem całego kursu. Można poznać różnych native speakers i wzbogacić język o nowe wyrażenia i idiomy.
Cytat:
Dla tych ktorzy jeszcze tego nie pojeli to wylumacze to recznie. 'Samemu pracowac' - to znaczy, ze musisz poszukac najmniej 3 godziny na dzien, i uczyc sie solidnie. To tez znaczy, ze nie mozesz sobie odpuszczac - bo dzis kolega chce isc na piwo, jutro mam urodziny/omieniny, a tez chce isc do kawiarni/kina. To wszystko musi byc odstawione na bok. Uczenie sie tego wymaga - kto tego nie rozumie, nic nie osiagnie w zyciu.

Terri, ale jak można uczyć się jezyka 3 godziny dziennie, kiedy człowiek ma jeszcze inne obowiązki na głowie??? Oczywiście dodatkowa praca w domu jest niezbędna aby osiągnać sukces
Oczywiście, nawet jeżeli szkoła jest dobra to i tak musimy dużo pracować samemu
Cytat: bolko12
Terri, ale jak można uczyć się jezyka 3 godziny dziennie, kiedy człowiek ma jeszcze inne obowiązki na głowie???

Trzeba sobie wytlumaczyc, co jest wazniejsze w zyciu.
Cytat:
Jednym z plusów English for you to jest specjalizacja w jednym języku - tylko angielski.

To fakt, że niezależnie od branży jaką się zainteresujemy to zwykle bardziej profesjonalne są firmy, które specjalizują się w jakiejś konkretnej dziedzinie.
Jeżeli chodzi o Warszawę to rzeczywiście propozycja English For You wygląda ciekawie. Przede wszystkim duża liczba spotkań konwersacyjnych jedna sprzyja rozwijaniu umiejętności językowych w praktycznym użyciu. Zatrudniają sporo dobrych native speaker - według mnie Jonathan to numer jeden, super warsztat u umiejętności w nauczaniu języka
Cytat:
terri
17 lut 2015
Cytat: bolko12
Terri, ale jak można uczyć się jezyka 3 godziny dziennie, kiedy człowiek ma jeszcze inne obowiązki na głowie???

Trzeba sobie wytlumaczyc, co jest wazniejsze w zyciu.

Myślę, że im człowiek starszy to mniej czasu na naukę, niestety taka prawda.
>>>>> Myślę, że im człowiek starszy to mniej czasu na naukę, niestety taka prawda

Napisz mi dokladnie twoja definicje 'starszy czlowiek' - i niestety musze Ci powiedziec, ze to nie jest 'prawda' tak jak sobie tlumaczysz. Jak napisalam, kazdy musi sam sobie wytlumaczyc co akurat jest dla niego wazne.
Podam przyklad - gdy kobieta mysli, ze sprzatanie, gotowanie, i inne fanaberele sa wazne, niech to robi. Druga pomysli, ze lepiej nie tracic czasu na to, i sie uczyc, bo te 'kobiece' sprzatanie, gotowanie, noszenie, przymilenia i tym podobne - nie sa zadna gwarancja, ze druga osoba bedzie to doceniala. Gdy ma sie 'edukacje' (tutaj czytaj jezyk ang.) w jednym palcu - to kobieta moze zarobic na siebie, gdy osoba towarzyszaca jej w zyciu znajdzie sobie nowy model. Tak samo jest z mezczyznami.
Oczywiście, że na naukę języka nigdy nie za pózno ,ale zawsze lepiej im człowiek młodszy
Szkola i metodq nauki wazja ale przede wszystkim trzeba liczyc na siebie
English For You to szkoła z wyrobioną pozycją w Warszawie. Widać podczas kursu, że lektorzy są starannie dobrani i rzetelnie wykonują swoją pracę. Pozytywnie przemawia za szkołą, że zajmuje się tylko i wyłącznie językiem angielskim
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 74
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą