Angielski online przez SKYPE

Temat przeniesiony do archwium.
Bylbym wdzieczny za jakiekolwiek informacje na temat nauki angielskiego online; trafilem ostatnio na preply.com; wybralem 3 tudorow
Pierwszego nie zdzierzylem i wylaczylem po 16 minutach - Facet zonglowal jakimis karteczkami i caly czas mowil po polsku. Przy tym byl bardzo spiety. Poniewarz sam bylem w przeszlosci nauczycielem wiedzialem od razu co to znaczy. Druga Pani zaplacilem za 5 lekcji a po pierwszej zachorowala, czy bedzie kontynuacja nie wiem. Trzecia Pani, wydaje mi sie ze potrafi tylko ze "swoich materialow" i czy bedzie jakas dyskusja po angielsku - nie wiem. Ciekaw jestem kto tych ludzi i jak weryfikuje.
Umiarkowany entuzjazm z mojej strony.
Nikt ich nie weyfikuje. Kazdy moze prowadzic takie lekcje. Po prostu najpierw trzeba sie zapytac o 'qualifications and experience' zanim zaplacimy grosza za to.
polecam Gettin English, dużo można wynieść z zajęć (jeśli się nie podoba to można zrezygnować) i organizacyjnie też fajnie, szkoła prowadzona przez młode, konkretne, energiczne osoby
Ja się przygotowuje od roku do FCE. Generalnie startowałam z poziomu zerowego i tylko lekcje na Skype wchodziły w grę, bo mieszkam daleko od szkół językowych a i nikt do mnie nie dojedzie :D Z Preply nie korzystałam, bo z ogłoszenia trafiłam na lektorkę ze szkoły językowej (WorkUpEnglish) i bardzo sobie chwalę Skype! Nie masz czasu to umawiasz się na niedzielę na 21 i też masz zajęcia i nic ci nie ucieka, nie masz wyrzutów sumienia, że nie byłaś na ostatnich zajęciach. Poza tym u mnie dojazd to godzina z hakiem, więc odpada. Poproś zawsze o pierwsze spotkanie gratisowe to sobie zobaczysz czy Ci pasuje.
KateWilanow

ile czasu upłynęło od momentu, kiedy zaczęłaś naukę do dzisiaj ?

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia