internetowa szkoła, native speaker

Witam, czy znacie jakąś szkołę internetową która ma w ofercie rozmowy przez kamerki z native speakerami?
Coś w stylu np. ustalanie ile godzin w tygodniu i na jakie tematy, z czego sie przygotować i nauka?
Wiem, że jakaś była szkolą językowa w której kupowało się dostęp do materiałów dydaktycznych a za dodatkową opłatą właśnie native speakerów.

Jakie szkoły polecacie?
A materiały dydaktyczne masz na myśli te, które wykorzystują native speakerzy czy ogólne materiały wykorzystywane w toku nauki przez tę szkołę?
Niedawno zaczęłam się uczyć z tym portalem:
https://pl.heylangu.com/
Można wybrać nauczyciela, zamówić lekcję próbną (w większości darmową), a potem zapisać na kolejne lekcje. Długośc lekcji od 0,5 godziny do 2 godzin. Terminy spotkań ustala się na bieżąco (czyli nie trzeba od razu deklarować, że np. środy o 16:00 tylko za każdym razem zapisuje się na dzień i godzinę jaka pasuje).

Mam za sobą 3 lekcje (jedną próbną i dwie zwykłe) i na razie jestem zadowolona.
Cytat: Krys12x
Witam, czy znacie jakąś szkołę internetową która ma w ofercie rozmowy przez kamerki z native speakerami?
Coś w stylu np. ustalanie ile godzin w tygodniu i na jakie tematy, z czego sie przygotować i nauka?
Wiem, że jakaś była szkolą językowa w której kupowało się dostęp do materiałów dydaktycznych a za dodatkową opłatą właśnie native speakerów.

Jakie szkoły polecacie?

Polecam siebie, zapraszam do kontaktu emailem, Nativespeakerdavid@gmail.com, wieloletnie doświadczenie, dużo materiałów, działam też online.
edytowany przez Canadian12: 03 sie 2020