Angielski Medyczny w Warszawa

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosilabym o polecenie mi jakiejs szkoly w Warszawie z kursami z zakresu angielskiego medycznego:)A moze macie namiary na osobe prywatna,ktora go uczy?Z gory dzieki
zapytaj mg, on wyklada to na kjs, to jego specjalizacja
mam to samo pytanie - czy znacie jakies szkoły oferujące kursy medycznego angielskiego? Ew. podręczniki.
http://www.bookcity.pl/17547/English_in_Medical_Practice_Jezyk_angielski_w_medycynie

najlepszy podręcznik do medycznego angielskiego
Slyszalam, że w EQ na Ursynowie mają Medical English. Moja koleżanka chodzila i nawet byla zadowolona. Podobno mają bardzo sympatycznych lektorów.
Hej.
Ja mogę Ci polecić firmę MEDDEA. Działają na terenie Wawy i okolic (lekcje indywidualne chyba też prowadzą). Ale kursy są też internetowe, więc nie ma problemu z lokalizacją. No w każdym razie to jest firma, która jest nastawiona na, że tak powiem, "kompleksową obsługę językową" jeżeli chodzi o język medycyny...więc znają się na rzeczy. (ja na przykład im zlecałem tłumaczenie medyczne i byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony).
Polecam szkołę Medilingua, mieści się co prawda w Krakowie, ale mamy także w ofercie kursy przez Skype'a, więc można uczyć się wszędzie. Przystępne ceny, kursy także wysoko specjalizacyjne, zapraszam na stronę www.medilingua.pl
Temat przeniesiony do archwium.