wybór szkoły w kraku

Temat przeniesiony do archwium.
Jestem na poziomie pomiędzy CAE a CPE. Zastanawiam się którą szkołe językową wybrać ( oczywiscie w krakowie :]). Słyszałam dobre opinie o dwoch - Inter Lang & Text i Stairway. I teraz nie wiem którą wybrać :/. Prosze, doradzcie mi cos! Chodzi mi głównie o to żeby lektorami byli native speakerzy, klasy nie za duze i duuuzo mowienia a nie scisle wedlug podrecznika :). Z gory dzieki za odpowiedzi! :D
ja polecam z całym sercem ILT (Inter Lang%Text), tez słyszałem pozytywne opinie i sie zapisałem i rzeczywsice to co mowia jest prawda, profesjonalizm, rzetelnośc, podejscie, napradwe byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jaka może byc róznica w stosunku do poprzedniej szkoły (nie bede tu robił anty-reklamy ale jedna z wiekszych szkól w krk), takż eja bardzo polecam
TYLKO NIE EMPIK!!! Proszę o kontakt wszystkie osoby, którym szkoła językowa Empik w Krakowie nie chce zwrócić pieniędzy po rezygnacji ze szkoły: [email]
Jeśli zapłaciłeś np. za pół roku i zrezygnowałeś po miesiącu to zgodnie z prawem powinni Ci oddać za te niewykorzystane 5 m-cy.
Szkoła ma kiepski poziom, więc wiele osób rezygnuje, ale oni chyba wolą zarabiać na naciąganiu na kasę, a nie na nauczaniu, bo bardzo "miła" Pani Dyrektor nie zamierza oddać pieniędzy. Przez przypadek trafiło na siebie kilka osób tak oszukanych i zamierzamy wyegzekwować zwrot pieniędzy. Na pewno jest więcej takich osób, a pewnie niektórzy nawet nie wiedzą, że przysługuje im zwrot kasy, więc każdy to chce może dołączyć do nas.
Było dużo głosów, że raport Newsweeka o szkołach językowych był przekrętem - ja się nim sugerowałam wybierając Empik i niestety przekonałam się, że pogłoski o przekręcie muszą być prawdą. Nie mam pojęcia jak ta szkoła mogła zająć jakiekolwiek dobre miejsce w rankingu.
Polecam SZKOLE JEZYKOW OBCYCH EMPIK na rynku głównym. Posiadaja kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.A poza tym dużo rabatów na kursy:)Pozdrawiam
potwierdzam, warto !!!!!!!!!
oczywiście polecam Inter Lang & Text - zeby bylo jasne
Cześć dla wszystkich forumowiczów! Ja miałam szczęście - pierwsza wybrana przeze mnie szkoła jest niezawodna! Super podejście do ucznia i klienta zarazem, a co najważniejsze to lektor dojeżdza do mnie do domu i całe 60 minut uczy mnie indywidualnie! Dla mnie to świetne udogodnienie. Widać , że szanują czas ucznia, a .. Klient- Ich Pan! Sami sprawdżcie!, podaję namiary: Centrum J.Obcych Moose, oddział Kraków ul. Basztowa 3 (wcześniej byli na Rynku Głównym) Szczerze polecam!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Szkoły językowe

 »

Pomoc językowa