Zarobki w Berlitzu

Temat przeniesiony do archwium.
Ktoś mi mówił, już nie pamiętam kto, że w Berlitzu zarabia się jakąś straszną kasę i że nawet placa za sprawdzanie prac domowych osobno, więc poleciałam do nich na test. Przeszłam go pomyślnie i teraz zapraszaja mnie na to ich szkolenie. Aż tu dzisiaj na portalu przeczytałam jakąś koszmarną opinię o tej szkole i że właśnie zarobki są strasznie niskie. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest naprawdę i ile konkretnie się zarabia?
od 28 zl brutto za 40 min lekcji (stawka chyba najnizsza w warszawie)
a biora 140 zl od ucznia za one to one.
nie placa za dodatkowe sprawdzanie homework.
Anyways... what homework????
Chyba zanim Cie wyslą na szkolenie to beda chcieli podpisac umowe. Zarobki w szkołach jęz. zawsze sa rozne, duzo zalezy od tego ile wytargujesz:)
ssd
i za ten ich kurs tez pobieraja kase. potem czlowiek jest tak zdesperowany ze zgadza sie prawie na kazda stawke jaka zaproponuja. lepiej trzymac sie od nich z daleka.
Mialam pracować w Poznanskim Berlitzu ponad rok temu. Kobieta (dyrektorka) wziela mnie na rozmowe.....jasno przedstawila o co w Berlitzu chodzi pod wzgledem finansowym. Mianowicie: zeby dostac sie do Berlitza, trzeba przejsc specjalny kurs ktory trwa 10 dni (codziennie) za ktory placisz chyba 600 zł. Musisz zdac specjalny egzamin na zakonczenie kursu aby mogli z tobą dalej rozmawiac....to ze zaplacisz 600 zł nie jest gwarantem tego, ze prace w Berlitzu dostaniesz....co tez wyajsnila mi jasno dyrektorka. Nastepnie jesli przejdziesz kurs pomyslnie, Berlitz daje Tobie minimum 35 godzin tygodniowo. Pracujesz od 7 do 21:45 z przerwami w ciagu dnia. Musisz odpracowac dwie soboty w ciagu miesiaca. Nie placa ZUS-u, masz umowe o dzialalnosc gospodarcza wiec sam sobie musisz wszystko zaplacic. Za te 35 godzin oferowała 3,5 tys.
No comment, ja zarabiam w szkole 4 tys netto i pracodawca nie bawi sie w jakieś działalności gospodarcze. Wszystko jest z góry opłacane.
Pracuje 20 h w tygodniu i weekendy wolne.....
Dajcie sobie spokój z naciągaczami.
a w której szkole pracujesz jesli mozna spytac??Pozdrawiam.
efeff
efeff
witam, czy ktos moze miał do czynienia z tym testem kwalifikacyjnym dla lektorów? proszę o informacje co to za test jakie umiejetnosci sprawdza ...z czego się składa. Z góry dziękuję za informacje.
Pozdrawiam
ponawiam pytanie, to dla mnie bardzo wazne. Na pewno ktoś z forumowiczów jest wstanie odp
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Egzaminy