Wspólny wyjazd

Temat przeniesiony do archwium.
Hey,

Poszukuję towarzyszki/a do wspólnego wyjazdu za granicę. Planuję do Anglii, (jednak) nie wykluczam Niemiec, Francji, Norwegii. Szukam osoby konkretnej, kulturalnej z pozytywnym nastawieniem do ludzi i świata :) Wiecznie nieszczęśliwym, pretensjonalnym, narzekajacym osobnikom i tym, ktorzy chcą, ale się boją szczerze dziękuję.
Pozdrawiam
edytowany przez WyjazdZaGranice: 12 lut 2016
hej!
Też potrzebuje osoby mega pozytywnej do wspólnego wyjazdu, zabukowałam już bilet do Londynu na 16 marca, odezwij się do mnie koniecznie :) [email]
kind regards!
Poszukuję 1-2 osoby chętnej najlepiej z ŁODZI na wyjazd do:
Anglia / Irlandia / Holandia / Niemcy

preferowałbym Niemcy ze wzg. na to, że bardziej obyłbym się w języku ale jestem otwarty na propozycje ;)
znam doskonale język angielski (C1), a niemiecki średnio (B1-B2)

Preferencje co do osoby / osób:
- płeć bez znaczenia (we wspólnym wyjeździe! w życiu to ma znaczenie! :D)
- wiek 20-35 lat
- najchętniej po studiach
- bezwzględnie osoba nie paląca
- ogarnięta mentalnie, bez odchyłów, bez problemów większych niż brak pracy
- osoba samodzielna, nie bałaganiarz

Termin do wspólnego ustalenia, miejsce również. Aktualnie nikt z moich znajomych nie ma ochoty wyjechać za granicę, a ci co są na miejscu, są od wielu lat i mają założone własne rodziny


[email]
edytowany przez robert_kr_3: 08 mar 2016
heeeej ;) w maju planuje wyjechac do Bristol,bylam tam juz dwa razy wiec ogarniam troche miasto,mam tam tez paru znajomych wiec jesli ktos jest zainteresowany na wyjazd ze mna to piszcie smialo :)
Hej ;) W kwietniu/maju mam w planach wyjechac do Anglii, najlepiej Bristol bo jest to swietne miasto dla mlodych plus bylam tam juz dwa razy wiec co nieco ogarniam. Szukam osoby chetnej do wspolnego wynajecia mieszkania plus wyjazdu. Mam tam co prawda paru znajomych ktorzy mogliby nam pomoc na poczatku ale nie sa tez to jakies super przyjaznie zebym mogla sie u nich zatrzymac poniewaz mieszkaja w parach i nie maja miejsca na dodatkowa osobe :( Jesli jest ktos zainteresowany do wspolnej podrozy to smialo piszcie. Umiem angielski bardzo dobrze wiec jesli ktos nie włada tym jezykiem to nie ma problemu. Dodam ze mam 22 lata i jestem bardzo energiczna,pozytywna i zawsze usmiechnieta osoba :)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nauka języka