praca w Anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Hej mam 22 lata i jestem zainteresowana wyjazdem do Anglii na początku lipca poszukuję osób chętnych z okolic Krakowa ,które by też były chętne jechać wiadomo , że w więcej osób raźniej. Pozdrawiam
powodzonka dziewczynko anglia otwiera ręce :-) i przyjmie każdego
Musi być lipiec? :P Ja mysle o koncu wrzesnia :/ A też bym wolała z kimś, nawet biorąc pod uwagę, że teraz dla Polaków niekoniecznie przyjemnie może być w UK
przez to forum poznałam dziewczynę z którą miałam jechać pod koniec czerwca ale musiałam jeszcze zostać dłużej wiec ta dziewczyna wyjechała na początku czerwca pracuje jej pracodawczynia jest polka która mówi ze jeśli ktoś ma zamiar przyjechać to niech to zrobi szybko bo później nie wiadomo chociaż inni twierdzą że wyjście uk z uni zajmie 2 lat więc czym szybciej tym lepiej. Pozdrawiam
Nie wiem, moze sie robia juz 'bardzo stara' i to dlatego tak jest, ale ja bardzo lubie ZDANIA. To ulatwia mnie (i moze innym tez) zrozumiec o co chodzi.
Juz moze tez slyszeliscie co sie robi w UK..prosze obserwowac i czytac wiadomosci....
Hej Angelika nadal szukasz kogoś do wyjazd jak tak to napisz swój e-mail napewno się odezwę :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa