Southampton

Temat przeniesiony do archwium.
Wyjeżdżam na wakacje do Southampton i szukam informacji o tym mieście. Może ktoś tam był i ma jakieś doświadczenia. Chodzi o to, jakie rozrywki oferuje miasto, czy są jakieś dobre plaże no i przede wszystkim liczę na jakąś ogólną opinię o tym miejscu.
Dziękuję za wpisy na temat ;)
Ello!
Mam ten sam problem:) może ktoś się zgłosi i nam pomoże. Narazie to szukam mieszkanka co bym mógl sie gdzieś zatrzymać, a pracy to będe szukał na miejscu. Pozdrawiam!! Dziekuje osobie ktora odpisze na nasze prośby!
Mam kolezanke w Southampton (Polkę) i z tego co wiem to z praca nie jest za ciekawie, tzn trudno jest sie gdzies zaczepic. Coraz wiecej obcokrajowcow tam przyjezdza w tym i Polaków. No ale moze akurat tobie sie uda ;> A miasteczko ponoć calkiem fajne.
Bylem w Southampton w zeszlym roku, zreszta na te wakacje tez tam lece. Miasto ogolnie bardzo mi sie podoba, duzo bardziej niz Londyn. Plaz w miescie nie ma, jest tylko port, zreszta chyba najwiekszy w anglii. Za to niedaleko, w Bournemouth i Portsmouth, gdzie wszyscy jezdza sa calkiem fajne plaze. W miescie jest duzo fajnych klubow i pubow. Z praca jest roznie, jesli sie zna dobrze angielski, to nie ma problemu. Jesli chcesz jeszcze jakies konkretne informacje na temat Southampton pisz: [email]
Miasto bardzo fajne byłem tam w zeszłym roku
z praca jest różnie ,zależy jak z jezykiem
Ogólnie polecam,jate klimat,grób Bennego Hilla
Muzeum Tytanica ,fajne zabudowania,puby ,kluby ,dyskoteki.
no to tyle:)powodzenia
ogolnie miasto jest troche spalone, bo na 200.00 mieszkancow jest ponad 20.000 Polakow, ale powodzenia
jatez bylam w Southampton. miasto jak miasto!! takie se ale moglo0 byc lepij wiecie co jo wom powiem roboty tam i tak nie znajdziecie wiec ni mocie po co tam jechac!!! jo mom tam chlopaka wiec jak byscie chcieli robota to dejcie mi znac to wom dom adres ale musicie mi na konto przeslac tako se malo oplata za podanie informacji! moj nr konta 54696558[tel]bank slaski PKO w łorzyszu :):):) no tak by cza bylo wplacic za informacja kolo 5[tel]funtow!!! a port zajebisty!!!!!! nyrrrrrry
ZGADZA SIE ALE NIE JEST ZLE...POZDRAWIAM
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa