CENA POCIAGU/BUSA Z GUILDFORD LU WOKING LUB LONDO

Temat przeniesiony do archwium.
CZESC, WIECIE JAK DOJECHAC Z TYCH TRZECH MIEJSCOWOSCI DO CAMBRIDGE I ILE KOSZTUJE BILET POWROTNY. CHCE ZROBIC SOBIE WYCIECZKE KRAJOZNAWCZA:), JESTEM AU-PAIR. NIE MAM TERAZ ZA DUZO CZASU, BY SZPERAC W NECIE, A CZESTO POMAGAM LUDZIOM NA FORUM W PODOBNYCH SYTUACJAC, WIEC WIEM, ZE MOZNA NA WAS LICZYC.

BUZIAKI,


JUSTYNA
.
Wyrusz o 6 rano w sobotę bo wtedy kasa biletowa będzie nieczynna więc jeśli trafisz na kontrolera będziesz miała wymówkę a zapłacisz tylko ewentualnie cheap day return do Londku victoria,a jest bardzo mała szansa że trafisz na kontrole, bo w piątki wieczór kontrolerzy też chodzą do pubów.Stamtąd nationalexpress do Cebryka kupując wczesniej bilet tzw. funfare (zaoszczędzone 1,5 Ł).Wrócisz wieczorem aby kasy biletowe na victorii były tez nieczynne.
Chyba że któraś angielka ma network railcard - są bez zdjecia więc możesz wziąść na siebie bilet - uzyskasz ok. 33% zniżki na trasę Guldek -Cebryk
aha-bilet funfare można kupić tylko poprzez internet.Proste jak budowa cepa-tak powiedziała Doda w tv.
dzieki, ja mam karte ( ze zdjeciem ) cheep day travel. Wychodzi, ze zaplacilambym 11,5 powrotny. A z Twoich kombinacji :) nie bardzo moge wykalkulowac. Uwazasz, ze jak bede miec szczescie, to moge jechac za free. Tylko problem, ze ja w zyciu nie wyjade z Londynu o 6.00

Po pierwsze mieszkam w Kolo Guildgord, to musi mnie ktos podwiezc na stacje - mieszkam gleboko w lesie - i musze stamtad dojechac do londynu.

Milo, ze dbasz o moje finanse :))
Chodziło mi o 6 rano w Guldku.Zauważyłem właśnie że na stronie www.trainline.co.uk są oferty na tanie bilety londek-cebryk,więc oblicz sobie warianty : czy na tą kartę bezpośredni powrotny guldek-cebryk, czy też londek-cebryk(powrotny) ,bo ta tania oferta na stronie oznacza że lepiej jechać pociągiem (będzie szybciej niz nationalexpress z victorii)W cebryku kasy otwarte są bardzo długo ,więc nie ma co kombinować, a nie kursują tam inne tanie linie jak do Oxfordu.
a znasz tanie linie do oxfordu?! moglbys podac link.

Wlasciwie byla w Cambridge w zeszly roku, a w Oxfordzie jeszcze nie. Slyszalam, ze sa to bardzo podobne miateczka, czy to prawda?
www.megabus.co.uk
kupując wcześniej otrzyma sie znizkę.Ale najtańsze są wczesnym rankiem, więc chyba nie zdążysz,ta oferta jest dla mieszkańców Londka lub Oxfordu.Tak samo na linii Oxford -Cebryk kto mieszka tam może tanio kursować.A z Cebryka do Londka kursują tylko pociąg i Nationalexpress, ito jest ten minus dla studentów.
dzieki :)



milego dnia.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia