Wspolny wyjazd

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, planuje wyjazd do Londynu, termin okolo 4.01.2008.
Fajnie, bezpieczniej i taniej (wspolne wynajecie mieszkania, zamiast drogich pokoi), no i razniej jakos wieksza grupka jechac.

Jesli jestes zainteresowana/y wspolnym wyjazdem napisz do mnie na gadu 6291035.
Marchewkowy, próbowałem skontaktować się z Toba na gg, ale wciąż wydajesz się być nie obecny, sprawdzasz swoje gg? a może masz ustawioną opcje by nie dostawać wiadomości od nieznajomych? jestem zaninteresowany tą propozycją bo podobnie jak Ty wybieram się tam w czasie zbliżonym do twojego ...odezwij się :)
Ok. dla wszystkich zainteresowanych, planuje wyjazd w okolicach koniec grudnia/początek stycznia, do Londynu. Jestem po studiach coś koło dwadzieścia pare lat :P, szukam osób chętnych do wspólnego wyjazdu i być może wspólnego wynajmowania mieszkania, preferował bym osoby które znają choć trochę angielski i umią coś robić, żeby nikt nikogo nie musiał nianczyć a wręcz przeciwnie, żeby można było sobie nawzajem pomagać jak coś. (a moze jest ktoś z branży IT? koder, grafik etc? :) )

mój # gadu 6281559 - pisać bo czas upływa! :)
Nikt nie jest nawet zainteresowany? :(
czas bumpnąć topica to the top! common people! ja nikogo nie zachecam, szukam tylko osób które tez planują wyjazd i są zdecydowane i przynajmniej w minimalnym stopniu znają angielski.
Wspomniałem ..że umiem troche gotować, lubie czystość, pije piwo, nie pale, mam przyjazną osobowaść i jestem otwartym człowiekiem na różne punkty widzenia?

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie