Au-pair łączcie sie!!! :)

Temat przeniesiony do archwium.
301-325 z 325
| następna
Kasia - Waszyngton :)
Kinia USA-ale jeszcze nie wiem gdzie dokladnie ;p koniec października przez PROWORK
moje [gg]
hejka,
leci ktos pod koniec sierpnia do londynu?
a moze ktoras w Was jest juz operka w londynie?
odezwijcie sie moje [gg]
[email]
Szukam kogos East Sussex w UK a dokladniej okolice Hastings
moj mail [email]

pozdrawiam
Szukam aupair lub kogos z Polski mieszkajacego w WOKING! moge [gg] . Pozdrawiam:D
helllo!!!! jestem au-pair w Hadze (the Hague) jakby ktos chcial wyskoczyc gdzies czy sie poznac oto moje namiary [email] 9[tel]pozdrawiamm!
Ja jestem au pair w usa od miesiaca. Mieszkam w stanie NJ, dokladnie w miejscowosci Brick (Ocean County), prawie nad samym oceanem. I do NYC mam jakas godzinke drogi. Jesli ktos mieszka niedaleko to bardzo chetnie pogadam:) Moj nr [gg] , mail: [email]
Hej , a jest ktoś z Irlandii ? Ja jestem w Cork i jescze nie znam żadnych aupairek które tutaj są :(
odradzam
ja bylam przez to biuro i wcale to nie byla opieka nad dziecmi tylko wycisk fizyyczny a przy okazji mobbing i znecanie sie psychiczne nad toba, niby rodzinka słodka przez telefon i przez pierwsze kilka dni a potem czarny scenariusz zycia....
a samo biuro, zalezy im tylko na kasie wogole sie dziewczynami nie przejmuja co sie z nimi dzieje i w jakich warunkach pracuja
udaja wariata i ze przeciez to nie mozliwe ze rodzina moze byc taka. a zaraz z ta rodzinka rozmowa : to ja wyslijcie spowrotem, mam nastepne
Hejo wszystkim! mam na imie Ewa, jestem au-pairka w Irlandii w Clonakilty -poludnie irlandii(jakies 40 min od Cork), z ogromna przyjemnoscia poznam nowych ludzi, odezwijcie sie , czekam z niecierpliwoscia

[email]
gg:1[tel]
Hej
mam pytanie jedzie ktoś teraz do USA jako au pair... piszcie.. 6828360, [email]
ja jestem w trakcie załatwiania rodziny przez Biuro PROWORK
Hej! Jestem aupair od ponad 2 miesiecy - Uk (okolice Nottingham - Derby). Chetnie poznam jakies inne aupairki ;)
Jak cos: [email]
Hejka wszystkim operkom!Obecnie jestem jeszcze w Dublinie ale od 1.10 przenosze sie do nowej rodzinki w północnym Londynie, jak jest tam ktoś lub bedzie to piszcie na maila: [email]
Pozdrawiam!
Hej Wam!
Ja jutro lecę do Anglii , dokładnie Rochford, niedaleko Southend on Sea,może jest jakaś osóbka z okolic? Chętnie poznam :)

[email]
Jezeli bylabys tak mila i napisala mi jak mozna zalatwic sobie prace au "operki" bylabym Ci bardzo wdzieczna.
Moj adres to [email]
Pozdrawiam i dzieki
Witajcie, długo mnie tu nie było na forum ;-) Przesyłam część swojego artykułu, który pisałam w związku ze swoim dwukrotnym pobytem jako au-pair:

"Słowo „Au-Pair” pochodzi z języka francuskiego i w bezpośrednim tłumaczeniu oznacza wzajemność.
Osoby korzystające z tej formy wyjazdów za granicę mieszkają u zagranicznych rodzin goszczących, opiekują się ich dziećmi, pomagają rodzinie w codziennych obowiązkach domowych, takich jak: zakupy, pranie, sprzątanie itp. a w zamian otrzymują nieodpłatne zakwaterowanie ( minimum osobny pokój, czasem apartament z osobną łazienką), wyżywienie oraz możliwość uczestnictwa w kursach językowych. Niektóre z rodzin zabierają swoje „aupair” na zagraniczne wczasy, spędzają z nimi wspólnie czas wolny organizując wyjścia do kina, teatru, na basen itp.
Wyjazdy aupair dają szczególną możliwość szybkiej nauki języka obcego w jego naturalnym otoczeniu, nawiązania nowych przyjaźni, znajomości oraz poszerzenia swojej wiedzy na temat obcej kultury i obyczajów..."

Ja byłam w Anglii i Niemczech - ale tak serio to od samego początku chciałam wyjechać do USA ale nie dostałam wizy ;-( Bardzo gorąco pozdrawiam Was Au Pair's
Ania
witam,
ja dopiero będę au pair w UK jeszcze nie wiem w jakim mieście dlatego gdyby któraś z was miała jakąs rodzinke to prosze o info .jest tylko jeden problem ja mam 35 lat i mogę się też zająć dzieckiem niepełnosprawnym mam w tym doświadczenie .Mój e-mail [email] lub gg 17[tel].POZDRAWIAM AGA
Hej Dziewczyny:):):)
Jestem do 4 grudnia 2010 r w Dublinie jak ktoś ma ochotę się spotkać to piszcie
mój [gg]
Pozdrawiam Ania
Ja jestem w Farnham (Surrey) i szukam kogoś na pogaduchy i spotkanie; ) Asia. Piszcie: [email]
Witam!

Od niedawna jestem w USA, okolice NYC. Bardzo chetnie spotkam sie z kims na kawe/spacer itp.
Moj mail: [email]
;-)
Cześć :) chciałąbym od września lecieć do USA jako au pair :) troszkę sie boję napiszcie mi jak to wygląda naprawdę :) i czy można trafić na koszmarną rodzinę :) z góry bardzo dziękuję :) Kasia moje [gg] :)
Mam pytanie, czy ktos jechak do uk z agencja Happy au pair?
Cześć! Chciałabym bardzo w tym roku wyjechać jako au pair do USA
chyba z agencją cultural care z Warszawy, najpóźniej we wrześniu.
Jestem w trakcie robienia aplikacji i załatwiania referencji, opinii.

Jeśli moge prosić osoby, które były w USA,
i które zamierzają jeszcze w tym roku wyjechać
o kontakt na maila: [email] byłabym wdzięczna :)

Chciałabym wiedzieć więcej, np.z jakiej agencji jechałyście, jedziecie,
w jakim mieście byłyście lub będziecie, na co uwarzać, o czym pamiętać,
ile godzin i referencji, opinii macie, czy były problemy z wizą,
bagażem, lotem, host family, jakie zabawy itp.

Jak wyglądał/wygląda wasz dzień/tydzień?
Jak byłyście/jesteście traktowane?
Czy sprzątacie i gotujecie dla host family
czy tylko dla dziecka/dziecie (ile ich miałyście, macie)?
Czy macie czas i dla siebie, nauke, zwiedzanie?
Wasze opinie, rady będą ważne.

Pozdrawiam wszystkie au pair!
Marta
edytowany przez Martittax: 10 maj 2011
Temat przeniesiony do archwium.
301-325 z 325
| następna