Au-pair łączcie sie!!! :)

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 325
HEj !!! Ja jestem aktualnie w Sevilli i poszukuje tu znajomych zeby pogadac , wyjsc na zakupy itp itd . Jak cos to [email] lub gg : 4515036 .pozdrawiam - Karolina
Witam wszystkie goraco!
Ja zaczelam od summer au pair a skoncze na rocznym pobycie, jak sadze :)
Jestem w Redcross-mala miescinka niedaleko Arklow :) 1,5 godz od Dublina :)
jesli ktoras z was ma ochote wybrac sie na kawe, zakupy, spacer, zwiedzanie czekam na smsy lub wiadomosci na gg :) mail mile widziany oczywiscie :)

[gg]
kom +353[tel]
@ [email]
Hey :)
Ja będe od 13.09 września w San Diego.
Jak ktoś jest, to proszę o kontakt;)
Moje [gg]
Mail: [email]
Hej! Jestem aupair w Londynie - Kensal Rise (zone 2) piszcie!

meil - [email]
gg - 1589623
Hej,
ja jestem au pair w Angli w okolicach Bourton on the water i rowniez szukam rodakow. zajmuje sie dwojka dzieci bardzo mila rodzinka tylko jak mam wolne to sie troche nudze wiec znajomi przybywajcie:) e-mail: [email]
ja jestem obecnie au pair w Irlandii, juz prawie rok. w sumie bedzie rok i pol miesiaca. koncze za misiac. szczerze mowiac czekam na ten dzien, ide na swoje,do mieszkania z moimi zasadami, PORZADKIEM i normalna praca. w sumie dobrze mnie traktuja, dzieciaki zlote ale ten syf i ciagle sprzatanie mnie mecza. mimo ze uwazam ze znalazlam druga rodzine nie chcialabym to zostac na kolejny rok. ale wszystkim i tak polecam bycie au pai, wydoroslam i szkole zycia mialam. polecam i zycze powodzenia przyszlym au pairkom, pozdrawiam, Aneta
moje gg to 6801992
hejka wszystkim Operkom!!:):) Jestem Adriana(co widac po opisie) i chetnie sie do Was przylacze, jesli przygarniecie biedna owieczke:) :) :)
19 wrzesnia 2007 wyjatuje do Londynu jak au pair (1 raz) i chetnie zawiarze nowe, ciekawe znajomosci z Wami:) jesli jestescie chetne do ploteczek na tematy zwiazen z nasza "praca" podaje meila:)

[email]

PS Mam nadzieje, ze mnie calkiem nie olejecie i ze Ktos sie zglosi zeby pogadac:)

pozdrawiam:)
Hej wszystkim operkom! Ja jestem w dublinie (leopardstown) jesli jest ktos w poblizu to piszcie mail [email] lub gg. 7709272
Pozdrawiam!
siema ja jestem w finchley - 2 strefa londyn :) jak co piszcie na [gg] albo na maila - [email] chetnie kogos poznam, tym bardziej ze zmieniam rodzine i nie znam nikogo. pozdrowki
Hej ja jestem au pair w Kings Lynn i szukam znajomych fajnie by bylo z kims [prozmawiac gdzies sie wybrac zostawiam adres e mail [email] buzka
Pozdrowienia z Buckingham może ktoś jest w okolicy kub samym mieście au-pair ? poszukiwani rodacy:) pozdrawiam kasia
Witam

Moja dewiza życiowa-"nigdy nie mów nigdy"!To juz mój 4 wyjazd jako au pair(zaliczyłam juz Norwegię,Wlochy i Irlandię...co jeszcze los przyniesie...
Wyjeżdżam ponownie tym razem na wyspę Jersey ok 10 pażdziernika.Proszę o kontakt będące tam już operki:)

moje [gg]

Pozdrawiam
Hej, Jestem operka w Niemczech dokladnie w Karlsruhe. Chetnie poznam inne Aupair stad bo czuje sie tu osamotniona tylko jedna Polke narazie poznalam, a wiem ze tu mnostwo Polakow wogole. Prosze pisac jak by co na moja poczte [email] Z gory dzieki i pozdrawiam
Bedfordshire, Harpenden, Caddington, St. Albans, Luton...? Jesli, ktoras z was jest w poblizu dajcie znac:)
Czesc, ja od tygodnia mieszkam w Londynie (4strefa). Weekendy mam wolne i chetnie bym sie z kims spotkala tak zeby pogadac troszke. Jesli tylko macie chec sie spotkac, albo poklikac to piszcie smialo:)moj nr [gg]
Pozdrawiam.
hej:) jestem au-pair w Heemskerk pod Amsterdamem i nuudze sie tu sama niesamowicie. Szukam kogos na kawe, zakupy, spacer, zwiedzania, badz cokolwiek innego, byle tylko w ojczystym jezyku;):) [gg] , e-mail [email]
hej, ciagle jestes w tej bredzie?
hej
jade do tulamore(irlandia) juz 29 pazdz, ale pojawie sie tam najwczesniej 4 list, bo jeszcze zaplanowane wakacje z nowa rodzinka:) w kinsale:)
moze jestescie z moich nowych okolic albo po prostu chcecie porozmawiac?

gg 1[tel]
witajcie.
Zamierzam jechać do Anglii jako au pair, ale boję się. Mój język to podstawy, nie wiem jak dogadam się z dziecmi z rodziną, nie wiem jak to jest, proszę napiszcie mi jak to wyglada, na jakich zasadach i co z tym słownictwem. Proszę o rady. [email]
hey wam jest ktos aupair w Milton Keynes albo okolice Luton birmingham Londynu odezwijcie sie moj mail [email] lub [gg]
szukam dziewczyn z Watford i okolic!samej mi tu nudno:(
Hey dziewczyny nie wiem czym dobrze robilam czy zle..ale strasznie sie czuje juz troszke odpoczelam ale przez 14 dni ktore wytzymalam u rodziny wydaje mi sie jak bym byla conajmnie rok tam.Pisze tez po to dziewczyny zeby was ucgronic przed ta rodzina z tego co wiem szukaja teraz polki.Nazwisko rodziny to Faringhton-Thorne.Ta rodzina w listach w rozmowach telefonicznych jest wrecz przeslodka.Do poki nie zacznie sie tam pracowac.Przezylam straszne 14 dni.Tak naprawde nie wiedzialam co mnie tam czeka.Oprocz tego ze musialam wstawac bardzo wczesniej to juz o tym nie wspomne..Czekalo mnie roznoszenie gazet o tym wogole nie wiedzialam..zasuwac po miescie z pomaranczowa torba i wozkiem:/upokarzajace..codzien
nie
odkurzac(znioslabym to gdybym mogla odkurzac jedna koncowka mialam 7 koncowek do odkurzacza i musial zmieniac konckowki do podlogi do dywanu do progow do kurzy)ale to nie wszytko..prasowanie 5 godzin bo rodzina miala suszarnie wiec sadzili ze znalezli glupia do prasowania w jeden dzien mialam ogromna ilosc koszul bialych do prasowania (okolo 45 bialych koszul)ze zemczenia sie zwijalam i wiece co na to moja mama ze koszula ma pasek a ona i jej dzieci nie nawidza paskow:/to juz bylo zenujace...z jedzeniem tez bylo ciekawie bo ciagle slyszalam ze wszytsko jest dzieci..musialam takze jedzic o tym wiedzialam ale myslalam ze tylko do szkoly..pozniej sie okazalo ze jeszcze oprocz szkoly 7 innych miejsc..a i jedno zdanie ktore mi powiedzili to bylo ze z ich dziecmi musze jezdzic ze szczegolna ostroznoscia dobre co nie czyli wynikalo,ze jak sama jade to nie musze uwazac..jeszcze dlugo moglabym opowiadac a zaledwie bylam tam 14dni i nadokladke nie dostalam kieszonkowego jak powiedzialam,ze odchodze bo zasluguje na takie traktowanie.Nadokladke,ze nie dali mi kieszonkowego to wyrzucili mnie jak psa.Nie wiem czy kiedykolwiek podejme wyzwanie bycia aupair..:(nie wiem czy tak jest traktowana kazda auperka?Stracilam zaufanie..poprostu sie boje nikt tak w zyciu mnie jeszcze nie potraktowal..odezwijcie sie zawsze mzona pogadac nawiazac jakis kontakt..Pozdrawiam
czesc dziewczyny , bardzo fajny pomysl z tym auperki laczcie sie:) gratuluje, ja jestem oczywiscie tez au pair w anglii, blisko cambridge, jestem tu od 9 miesiecy i jestem zadowolona bardzo rodzina traktuje mnie jak czlonka rodziny,nawet babcie i prababcie mnie uwielbiaja, mam 3 dzieci do opieki, najmlodszxe mialo 3 dni jak tu przyjechalam , super sprawa patrzec jak taki maly czlowieczek rosnie:)moja rodzine znalazlam na stronie internetowej www.aupairworld.net super strona bardzo duzo rodzin sie odezwalo, pamietajcie o zalaczeniu zdjecia bo to wazne.ja naoprawde dobrze trafilam, a za 3 tyg przeprowadzam sie do bromsgrove niedaleko birmingham, bo tata dzieci ktorymi sie opiekuje zaproponowal mi prace u siebie w firmie, wiec zostaje w anglii na dluzej. pozdrawioma wszystkie au pirki, trzymjcie sie, buzka. moj nr [gg] .
czesc Truskawko:) jakis optymizm bije z twojej wypowiedzi;) fakt pomysl na topic pierwszorzedny;)szkoda ze trudno znalesc nowych znajomych gdzies w okolicy....ja jestem 2 miesiace w Anglii-zostaje prawdopodobnie do pazdziernika no wiec ok roku jak sie nic nie zmieni.no i moja pierwsza rodzine tez znalazlam z tej samej strony-uwazam ze jest bardzo dobra a co najwazniejsze prosta w obsludze!no ale juz od 3tyg.mieszkam z nowa rodzinka i jest super!zajmuje sie 2 dziecmi-dziwczynka 10misiecy i chlopiec 4 lata,rodzice bardzo mi pomagaja i czuje sie tez jak w domu;))))a Ty jak jeszcze dlugo planujesz tu zostac?domyslam sie ze juz konczysz z'ouperowaniem';)pozdrawiam z Watford:)
hej niestety nie mam gg ale prosze Cie BARDZO MOCNO o odpowiedz na moje pytanie na moja poczte e-mail. jestem au-pair teraz w szkocji. od miesiaca.na swieta jade na szczescie do domu.powiedz mi prosze czy jesli nie podpisywalam zadnej umowy z rodzina moge zrezygnowac w kazdym momencie? jest to troche skomplikowane: oplacaja mi bilet do domu na swieta ale chce wrocic do domu kwiecien/maj.prosze powiedz czy nie poniose wiekszych konsekwencji??PROSZE ODPISZ!!marta.pozdrawiam
hej, ja takze jestem au pair...pozytywna sprawa:) niestety nie mam gg, ale szukam nastepczyni do mojej rodzinki, polecam! [email] pozdrawiam serdecznie.
Marta_angel... a jechalas prze biuro? bo jesli nie, i nie podpisywlalas umowy to podziekuj im za bilecik ale nie wracaj! spoko ! przeciez nic nie moga ci zrobic! a co? tak zle tam masz? nie podoba ci sie?
Hai!

jakies au-pair z holandii moze? :)

ja jestem w bredzie.

[gg]
Hej, jestem au - pair w Farnham, Surrey, 50 min trainem od Londynu. Poszukuje towarzystwa na pogaduchy, zakupki... Jezeli jestescie blisko albo chcecie pogadac o byciu au - pair, piszcie: [email] :D A, jeszcze jedno: moze ktos lubi grac w tenisa? Bo poszukuje partnera do gry. Cya :*
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 325