szuka opiekunki "fille au pair" do Francji !!! :)

Temat przeniesiony do archwium.
witajce :) obecnie jestem opiekunką dwóch bliźniaków w wieku 6 lat. :) chłopcy sa adoptowani (ppochodza z Haiti) przez Kobietę dla której pracuję. Kobieta jest samotną, niezależną, mądrą, sympatyczną babką która wiecej daje niż oczekuje.... jestem z nimi od maja 2011 roku do czerwca 2012 roku ....w związku z tym szukam na moje miejsce godnej zastępczyni ! więcej informacji podam później o ile którąś z dziewczyn się zainteresuje.
najważniejsze to :
- musisz znać angielski lub francuski, żeby się komunikować... nie musi to być biegły ... ja przyjechałam tu wyłącznie z komunikatywnych .. :)
- musisz być chętna, żeby zostać tu minimum rok czasu ...
- no i musisz być pewna podjętej decyzji ...
- dużym plusem jest to, że ja jako opiekunka nie mieszkam w tym samym mieszkaniu.. mieszkam w mieszkaniu który ma 3 pokoje, 1 pokój jest dla mnie , dwa pozaostałe wynajmowane są przez pozostałych wspolokatorów, także jestem całkowicie niezalezna...oczywiście nie płacę za wynajem, elektryczność etc. , wszystkie opłaty pokrywa kobieta dla której pracuje ( to jej mieszkanie, które wynajmuje). rodzina mieszka w tym samym budynku tylko dwa piętra wyżej
etc.
- miejscowość NANTES -40 km. od oceanu atlantyckiego...latwy dojazd samochodem, pociągiem..etc. , lato...nawet do 40 stopni !!:)
plusów jest dużo więcej.......ale czekam na zainteresowane osoby wtedy podam więcej szczegółów.

gotowość do wyjazdu...czerwiec 2012 !!!

pozdrawiam gorÄ…co z Francji , Nantes

« 

Pomoc językowa