zapraszanie rodzinki do PL

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! mam pytanie: czy kiedykolwiek zaprosilyscie swoja host rodzinke do siebie?? np na wakacje. Moja host rodzinka bardzo chcialby zobaczyc Polske a ja mysle ze byloby super pokazac im wszystko w moim miescie, zeby zobaczyli moj dom, poznali rodzine itd Zajmuje sie 3 chlopcami i oni juz sie nie moga doczekac zeby pobawic sie z moim superslodkim pieskiem
witam cie

w moim przypadku bylo tak ze ojciec rodziny przylecial do mnie do polski , sam mi to zaproponowal zeby sie wczesniej poznac, rodzine , zobaczyc jak mieszkam, zwiedzic miasto. któregos razu zadzwonil i sie zapytal czy moze przyjechac do mnie.tzn do polski bysmy sie poznali wczesniej zanim ja przylece do uk.:)
mysle ze to calkiem dobry pomysl

pozdrowienia
Ja jade do Polski w listopadzie na 4 dni z moja angielska rodzinka :)
uwazam, ze to bardzo mile, ze sie interesuja, chca poznac nasz kraj! :)
no co ty asikkkkk? ;P
ja swojej rebeki to bym tu nie chciala. zreszta ona byla zbyt posh jak na pl warunki ahhahahahha byloby smiesznie ;D
Haha no byloby smiesznie, trzeba bylo sprobowac. Moi to mozna pwoeidziec ze sie wprosili ;P
moja rodzina tez mi kilka razy sie upominala ze chca jechac zobaczyc Polske.Kazdorazowo odmawialm im ,argumentujac ze to zbyt daleko ....itp.inaczej nie wyobrazam sobie kto by zaplacil za ich taka przyjemnosc nie mam warunkow ani lokalowych ani mozliwosci finansowych!!!
nie wyobrazam sobie mojej mamie sprowadzac klopot .Nie na ich warunki i polska rzeczywistosc!
asik taa sprobuje ;P mysle ze jakbym cos do nich napisala to i tak zero odp hahah na ulicy tez by nie zauwazyli ;P oj lubilismy sie hehheheh
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą