ulubione słowa

Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna
ja lubię \'promptly\' zwłaszcza to \'mptl\' w wymowie;D
squirrel i puzzled są boskie
A mi sie barzo podoba słowko DIARRHOEA dlaczego? fajnei się wymawia pozatym wyglada jakby sklejone z porozrzucanych literek co kojarzy mi się z jego znaczeniem hihihihi:)
A wymowa nie kojarzy ci się z \"Daje ryja\"? :-)
;)
A moje to \"volunteer\"
a ja lubie \"off we go/off we try\" - wszystko z off - swietnie to brzmi. i tez bardzo lubie wyrazenie \"simple as that\" :)))) wiem, ze to nie slowa, tylko wyrazenia, no ale one ze slow sie skladaja, don\'t they? :)
I like curious i sophisticated. Especially the last one sounds nice.
lol

dobre tego nie znałam :-)))))
A ja uwielbiam nadużywać słowa \"smooch\". Bo podoba mi sie i znaczenie i jak to brzmi... No tak w ogóle bardzo miło mi się kojarzy ;-)
nawiązując do słowa \'\'diarrhoea\'\' to słowo \'\'constipation\'\' tez ładnie brzmi ;)
I like the word\"sycophantic\"because it\'s weird and has veeeeeeeeery long roots:-)
moje typy to:
stylish (tez lubie go naduzywac;)
oraz
question (czytane kuestczon ;P)
a takze wszystkie wyrazy czytane przez Angoli;)
czesc wszystkim anglofilom-ja tez jestem jednym z Was i rowniez posiadam mnostwo slow na ktorych punkcie mam hopla-jest ich strasznie duzo ale najlepsze to chyba \" flibbertigibbet\' a znaczy to tyle co [flIbEtI`dZIbIt] gadatliwa, lekkomyślna kobieta, trzpiotka. Innym slowem zboczeniem jest dla mnie slowo \'precipitation\' czyli po prostu opady-czyz nie lepiej brzmi jak sie powie to niz wytarte juz \'rain\'? Aha i ostatnie slowo to \'swashbuckler\' czyli \'zawadiaka\' no i jeszcze \'pugilist\' czyli bokser ten co wali po mordzie na ringu. Mialo byc koniec ale przypomnialo mi sie jeszcze slowo \'pugnacious\' czyli inaczej \'truculent\' albo po prostu po polsiemu \'zaczepny\'. to na tyle-so long
ridiculous... :> ...fantastyczne! :)))
Mat, wiem co masz na mysli z tym question...tez to lubie:) I podobnie wszystko co slysze w takiej czysto oryginalenej wersji to mnie urzeka:)
to ja jeszcze dodam,jeśli można, \'human being\', czytane przez nativa, jako jedno słowo..brzmi jak muzyka:) cały angielski jest zresztą bardzo melodyjny ( jesli nie jest kaleczony)...pozdrawiam;)
a ja lubię \'cauldron\" :)
a, i jeszcze \'chortle\' =D
po prostu - \'twiggy\'
co za coincidence !!!...moje ulubione to też diarrhoea i constipation ale dorzucam pus, jaundice i porcupine :)) A pamiętacie że Beavis & Butthead mieli koleżankę Darię? i wołali za nią: \"Diarrhoea cha.. cha..cha...\"
Temat przeniesiony do archwium.
31-51 z 51
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe