wpisujcie swoje wyniki z matury z anglika

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 75
poprzednia |
ja mam 82% z rozszerzonej, miałam nadzieje na powyżej 90% ale mam jeszcze czas do maja. Podstawowej nie pisałam...
Ja z podstawowej miałam 100 a z rozszerzonej równo 90.Jestem zadowolona ale zrobilam kilka głupich błędów więc mogło być lepiej, nie? :)
z rozszerzonej mialam 96 % banal a nie matura ! pozdrawiam wszystkich :)
Wpisujcie oprócz wyników matury kierunki i uczelnie na jakie macie zamiar iść albo byście chcieli. To pozwoli się zorientować nam nawzajem, kto ma szanse i jaka jest konkurencja na wybrany przez nas kierunek.Mam podstawowy 96%, rozszerzonego nie pisałam.
a niech bedzie, przyznam sie. podstawowy - 90, rozrzeszony - 77, woj. dolnoslaskie. kierunki - fil. niderlandzka, fil. norweska, pedagogika (ogolna)... no. w sumie marne mam szanse. ale ciagle sie ucze ;]
pozdrawiam cieplo.
ja miałam 100 z podstawowego i 86 z rozszerzonego mnóstwo głupich błędów ale pracy nawet mi się czytać nie chcial czy poprawiac błędów - byłam padnięta wybieram się na anglistykę do Poznania
podstawowa: 98%
rozszerzona: 97%
podst: 90%
rozszerz:68%
podstawowa: 100%
rozszerzona: 98%
podstawowa: 96%
rozszerzona: 81%
Zaznaczam, że w szkole mam poszerzony niemiecki, a anglika uczę się na własną rękę. Jest ok, ale zawsze może być lepiej ;-)
=> Podstawowa 98%
=> Rozszerzona 69%
Wiem ze narazie marnie z rozszerzonej ale jeszcze troszke czasu do maja mi zostalo wiec moge nad tym popracowac... marze o UAM ale nie widze raczej szans na to skoro niektorzy maja po np.97% ... ;( jesli nie to interesuje mnie WSJO - prywatna.... co sadzicie o tej szkole?
Nie ma co rezygnować! W różnych województwach poziom próbnej był różny i w jednym województwie 90% może być równe 80% w innym. Masz jeszcze trochę czasu, poza tym wynik zależy w dużej mierze od koncentracji w danym dniu (przynajmniej u mnie ma to ogromne znaczenie. Ja chcę iść na anglistykę i też myślę między innymi o Poznaniu. Najgorsza będzie ta rozmowa. Brrrr
ale z was kujony ;(
ja mialem 90%/52%
I chce isc na ekonomie
100%,99%
rządzę?:D
podstawowy - 94%
rozszerzony - 82%

Psychologia na UAM, lub filologia angielska (rowniez na UAM lub UMK)
ja mialam 0/0 i sie nie chwale
podstawow. 99 %
rozszerzon. 99% } jeszcez 2 % i by było 200 % a tak dupa. :(
200 %? Mam tylko nadzieję, że matmy nie zdajesz!
Ale wy ludzie PIERDOŁY piszecie, nikt z was niemiał takich wyników, możecie sobie pomażyć otym :]
Jak ktoś mówi że matura jest prosta, to albo jest szalony albo głupi
doprawdy? aż tak wam dobrze poszło?? jakoś nie chce mi się wierzyć że tacy geniusze są wśród nas.. ja się angielskiego uczę już 11 lat,nie jestem rewelacyjna- podst.94%
roz.77% i przynajmniej nie ściemniam
Nie jestem taki pewien. Na tym forum jest dużo pasjonatów, osób, które uczą się angielskiego dla przyjemności, są po CAE i mogą mieć takie wyniki, chociaż wyniki z forum nie muszą być prawdziwe, bo każdy może wpisać co tylko chce. Ale wydaje mi się, że osoby zaglądające na forum z anglika zamiast np. czatować mogą być na wyższym poziomie języka niż przecietny licealista.
To całkiem niezły wynik. Gdzie sie wybierasz?
podstawowa: 98%
rozszerzona: 86%
... i nie wybieram się na filologię angielską bo nie mam szans z takim wynikiem... :-) wyjezdzam do UK, pozdrawiam papa
No to sie nazywa kur... podejście! "No tak dostałem te nędzne 90 procent to nawet nie mam co marzyć o filologii angielskiej - przecież ze mnie matoł nieprzeciętny". Mam ochotę kopnąć takiego kogoś w dupę...za zbytnie użalanie się nad sobą. Ogólnie to 3/4 z Was pier....li jak potłuczeni, w ogóle nawet nie próbujcie składać papierów na filologię bo sie i tak nie dostaniecie! Przecież te wszystkie uczelnie przyjmują tylko od 100% i wzwyż ;) Polska - kraj ludzi niedowartościowanych, kraj pesymistów, kraj ludzi chorych!!!
Ansme w 100% Cie popieram!!! :D
A ja dostałam na próbnej (koniec listopada) z
podst. 68%
rozsz. 59%
i wygląda na to że mam najsłabsze wyniki ze wszystkich co tu pisali swe wyniki (pod warunkiem że pisali szczerze)

Pozdrawiam
aha, a ja miałam 94% z podstawowego a rozszerzonego nie pisałam i jak widzę te wasze wyniki i stwierdzenia, że sie nie dostaniecie to nie wiem czy ja mam sobie juz dac spokój z filologia czy jeszcze mieć jakis cień nadziei, ze może mi az tak xle ta maturka nie pójdzie i sie gdzieś dostanę. CZY WY ABY NIEWYOLBRZYMIACIE TEGO WSZYSTKIEGO??? wg. was ile trzeba miec mieć % żeby sie dostac na fil. ang. np. do Poznania??
a ja miałam 70% z podstawowego ale wezmy pod uwage ze angielskiego ucze sie wsumie tylko 2 lata i 10 miesiecy to i tak dobrze prwda pocieście mnie?
Ja mialam z podstawowego 100%. Rozszerzonej na Slasku nam nie zrobili niestety.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 75
poprzednia |