Rozprawka maturalna - poziom rozszerzony

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich (nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat, jeśli nie to z góry przepraszam ;) ), chciałam zapytać o tegoroczną rozprawkę maturalną, a mianowicie czy sposób w jaki opisałam problem jest prawidłowy. Tematem było: "Coraz więcej firm umożliwia swoim pracownikom wykonywanie pracy zawodowej w domu. Przedstaw wady i zalety takiego rozwiązania".
Moja pierwsza wątpliwość: napisałam we wstępie coś w stylu: "nowadays many office workers are enabled to do their work at home" - czy tak może być? Chodzi mi szczególnie o to, że napisałam "office workers", zamiast jakoś bardziej ogólnie o pracownikach...
Druga wątpliwość: napisałam na koniec wstępu jakoś: "some people think that it is a really good solution, but there are also those who says that it is not a good option. Is working at home a good idea?" - czy taki wstęp jest prawidłowy? Czy powinnam była napisać coś bardziej jak: "there are both good and bad sites of that solution"?
Wiem, że takie pytanie nie ma za bardzo sensu bo już i tak jest po fakcie, ale obawiam się, że do poznania wyników nie da mi to spokoju... Z góry dziękuję za odpowiedź ;).
office workers - praciownicy biurowi, lepiej 'white-collar workers'
are enabled - lepiej po prostu 'can' lub 'are allowed to'

who says' - jezeli napisalas z s na koncu, to jest to blad, bo przedtem masz liczbe mnoga 'those', prawda?
samo zdanie jest ok

ps. sides
Dziękuję za odpowiedź, właśnie martwię się że mogą mi obciąć punkty za to "office workers", że uznają to za niezgodność z temetem :(
Dziękuję za odpowiedź, właśnie martwię się że mogą mi obciąć punkty za to "office workers", że uznają to za niezgodność z temetem :(

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia