matura z włoskiego

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 71
zdobycie dokladnych informacji jest praktycznie niemozliwe. kiedy dzwonilam bezposrednio do instytutu ,kazali zakupic testy.ale w nich nie ma podobno(co prawda nie mam do konca pewnosci) konkretnego zakresu. musisz oprzec sie na tych testach. w tym roku na 1 byly przyimki,passato prossimo,imperfetto i nastepstwo czasow (mniej wiecej jest tak co roku) + gramatyka we wlasnym zakresie do pisania prac.jezeli chcesz moge Ci wyslac testy z ubieglych lat ,ktore dostalam mailem.
bylabym Ci bardzo wdzieczna gdybys mi je wyslal, z gory bardzo dzienkuje bo naprawde nigdzie w sieci nie moge nic znalezc, podaje swoj mail - [email]
witam!
jesli chodzi o mature to ja zdawalem usrana z wloskiego i moge odpowiedziec na jakies pytania - [gg]
po za tym pracuje w takiej jedynej firmie w polsce co sie profesjaonalnie zajmuje wloskim, co sie zwie italicus i dziala w krakowie. nie che robic rekamy i spamowac - ale bankowo wszystko co potrzebne tu znajdziec, takze porade i informacje na temat gdzie mozna znalezc materialy.
[email] - jak by co.
tante cose pere tutti!
Hej mam ooooogroooomną prośbę.Jeżeli ktoś jest w posiadaniu testów CILS lub CELI z ubiegłych lat...czy moglibyście mi je także przesłać :-)??? [email]
również mam ogromną prośbę o testy do CILS, zwłaszcza II.
[email]

Z góry wielkie dzięki.
ja bym prosiła o przesłanie mi tych testów .... też zamierzem zdawać maturke z włoskiego ale dopiero w przyszłym roku =) z góry dziekuje
ciao come stai?mam problem w tym roku czyli w maju zdaje mature z włoskiego ustną czytałam własnie ze masz jakies testy mozesz je mi przesłac priosze cie bardzo bo nigdzie nie moge ich znalesc z góry dziekuje bardzo .jak bys mogła to jak najszybciej ok papa
to jak bedzie kuci przeslesz mi te przyklady bo ja nie mieszkam w warszawie tylko koło wrocławia :-)
ciao a tutti :D mam do wszystkich takie pytanie..czy ktoś z tegorocznych maturzystów, którzy mieszkają w zachodnio - pomorskim, będzie zdawać maturę ustną z włoskiego??
ustna czy pisemna?
masz pytania,ewentualne zagadnienia itd?
bede wdzieczna za kazda pomoc
[email]
ustna..co do materialow..owszem mam takowe..ale to sa syllabusy na 2002 i 2004..i nie bardzo mam mozliwosc przeslania ich..przykro mi..ale mozesz przejsc sie do jakiejs ksiegarni jezykowej..tam powinni miec cos takiego:D
pozdrowienia i buziaki:*
ja bede zdawac maturke z wloskiego ustna i pisemna a jestem ze szczecina:)))) z drugiej strony mam nadzieje ze nie bede musiala tego robic bo licze na certyfikat:D pzodrowionka jak cos to moj numer [gg]
czy jest ktoś kto zdaje w tym roku maturę z włoskiego w woj. łódzkim ?
piszcie: [email] może wymienimy spostrzeżenia dotyczące tego pięknego języka
:)pozdrowienia dla wszystkich!
candy skad jestes??tzn z jakiej dzielnicy??ja ze slonka:P i gdzie chodzisz do szkolki???pozdrowionka
celi obejmuja wszystkie czasy, ale nie ma co sie tym sugerowac, bo na celi moze byc wszystko.
Mam straszna prosbe... czy ktos wie jak wyglada nauka w szkole dla obcokrajowcow we Wloszech?? czy mozna tam zdac maturke?? jakie sa wymogi itd. ?? moje [gg]
w przyszlym roku chce zdawac mature z wloskiego. czy ktos moglby mi przyslac informacje i przykladowe egzaminy, poniewaz jestem z malego miasta trudno tu takie zdobyc. pozdrawiam [email]
ciao mogliettina:) no ja jestem z pogodna..a chodze do LO 6, na Jagiellonskiej:) tez chcialam zdawac certyfikat..ale tak dlugo sie wahalam ze w koncu minal termin zglaszania sie:P a tak na marginesie, to trudny byl?? i w ogole to ktory certyfikat zdawalas??
dlugo sie uczysz wloskiego??najpierw zastanawialam sie nad cils2 ale pozniej jednak pomyslalm ze na poczatku lepiej jak sobie zrobie 1..mhmm czy byl trudny??trundo powiedziec..w sumie nie, byla tylko taka jedna histpryjka do ulozenia ktora mozna bylo zrobic na wiele sposobow a wiecej niz 1 z nich byl dobry i z tym nie wiadomo jak to ebdzie a reszta to byla latwa..pozdrowionka ahh masz moze gg??
czesc możesz wyslac mi mailem testy z włoskiego?
Ucze się go sama a chce zdawac CILS
z gory dziekuje
aga z w-wy
[email]
czesc jeszcze raz:) no wiec ucze sie wloskiego 3 lata..no i wlsciwie na codzien mam z nim stycznosc;) moj numer gg to: 1728495 odezwij sie jak bedziesz miala chwilke:) tanti bacini, ciao :D
hej moge ci odpowiedziec na kilka pytan zwiazanych z nauka w e wloszech a wiec mam znajomych ktorzy studjuja we florencji aby sie tam dostac musisz przejsc egzamin a dokladnie rozmowe kwalikacyjna na temat np.kultury wloch(moja kumpele zapytano czemu chce tu studiowac?:))wiec dokladnie nie wiadomo o co cie moga pytac moge dodac ze latwo jest sie tam dostac ale ciezko utrzymac ale nie martw sie poradzisz sobie!ja tez w 2005 zamierzam rozpoczac tam nauke pa powodzonka
czesc Gosia, nie wiesz czy we wloszech mozna studiowac po angielsku nie znajac wloskiego na poziomie magisterskim(licencjat mam skonczony w Polsce)? W jaki sposob uzyskac info na ten temat?bo strony uniwerkow wloskich sa oprocz strony glownej w j.wloskim. Moj e-mai: [email] Chcialabym nawiazac kontakt z osobami, ktore studiuja lub maja w planach studia we Wloszech. Pozdrawiam
Ciao a tutti!Uczę się włoskiego od 1.5 roku i poszukuję osób które posiadają egzaminy na CELI lub CILS z ubiegłych lat na poziomie 1 i 2 bo w sieci nie mogę znaleźć.Jeśli jest ktoś taki i mógłby mi je przesłać na maila to będę dozgonnie wdzięczna:))).Mój adres: [email]
Hej.. pewnie za pozno odpisuje ale dopiero teraz odkryłam ta strone.
w zeszlym roku zdawalam celi 2 w tym zmaierzam celi 3.
na 1 nawet nie podchodz bo bedzei to wywalenie kasy na darmo.
w dwojce az dziw bierze,, nie chodzilo o czasy.
w pierwszej czesci bylo rozumienie czytania..
z gramatyki natomiast.. czas przyszły, terazniejszy i przeszły (passato).
zaimki, i w wiekszosci znajomosc słowek. Słow i mowa oczywiscie,.. ale naprawde banał...
choc po wyjsciu tak nie sądziłam.
mam materiały do celi mogłabym przesłac. jezeli chcesz to napisz:
[email]

jezeli jeszcze nie podchodzilas zycze powodzenia a jak juz jestes po to: gratuluje zdania :0.
pozdrawiam
monika
hej! i jak ci poszlo z tym wyjazdem i studiami w Genovie?ja tez chce studiowac w Italii. moj chlopak ma w Genovie rodzine, a przeprowadza sie teraz do Milano dlatego chcialabym zlalesc jakas szkole w poblizu i jakos za rok sie przeprowadzic juz na stale.. poza tym slyszalam ze w Neapolu jest jakas szkola gdzie jezykiem wykladowym jest polski. ale nie wiem nic dokladnie na jej temat. no ale ja i tak wolalabym gdzies w poblizu Milano. jesli wiesz cos na temat studii tam, to prosze o kontakt! bardzo prosze :P moj nr gg-4057641, lub [email]
Zdałam CILS 2 dwa lata temu i mogę się podzielić wrażeniami, jeśli ktoś ma ochotę, niech pisze na [email] Zdających CILS MATURZYSTÓW uprzedzam, że nie należy czekać na powiadomienie o wynikach, ale dzwonić i dowiadywać się oraz sprawdzać, czy certyfikat został wysłany, bo mój - gdybym nie zatelefonowała w tej sprawie - nie dotarłby na ostateczny termin okazania go w szkole. Zycze wszystkim powodzania na wszelkich egzaminach!
czesc. napisalam ci mejla z paroma pytankami. mam nadzieje ze odpowiesz. Jak cos to jest moje [gg] . Tanti saluti
ja!!kocham jezyk wloski!!rowniez mam zamiar zdawac mature z jezyka wloskiego!!!!wlasnie szukalam arkuszów egzaminacyjnych ale nie moglam znalezc.napisz do mnie to sobie pogadamy;-)))ciao!!a presto un bacio;-p
Witam, ja też jestem w pierwszej, ale liceum. Jednakże chciałem spytać, bo widzę wszyscy chęci głeboko zakrojone na studiowanie w Italli, na jakie kierunki tam się udać chcecie???
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 71

« 

Studia językowe