Metoda na znalezienie dobrego korepetytora

Temat przeniesiony do archwium.
Jak znaleźć dobrego korepetytora. Bardzo lubię się uczyć języka angielskiego uczę się sam jednak często są kwestie których nie rozumiem i wtedy przydałaby mi się pomoc korepetytora. Czy moglibyście doradzić w jaki sposób mógłbym znaleźć dobrego korepetytora w Gdańsku. Ogłoszeń są setki i to na różnych portalach ceny też mocno się wahają od 25 zł do nawet 80zł za godzinę lekcyjną lub zegarową. Zauważyłem ze istnieją również strony internetowe jak tutor4u które oferują dopasowanie korepetytora do potrzeb. Czy szukanie przez taką stronę jest warte i opłacalne? Mógłbym wystawić ogłoszenie na forum trojmiasta ale oczywiste jest to ze znajomy korepetytora moze polecić swojego kolege po znajomosci ktory nie koniecznie umie uczyc i ma wystarczajaca wiedze. Jestem na poziomie C1 advanced. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
C1 i potrzebujesz korepetytora? dziwne
A to na C1 wie sie juz wszystko ?
na pewnym poziomie mozna uczyc sie samemu...
Przytoczę tobie drugie zdanie mojego postu "Bardzo lubię się uczyć języka angielskiego uczę się sam jednak często są kwestie których nie rozumiem i wtedy przydałaby mi się pomoc korepetytora."
no to powiedz mi, czego np. nie rozumiesz?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Podręczniki językowe