Prośba

Temat przeniesiony do archwium
Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do nauki angielskiego. Jakiś czas temu pomyślałem, że będę uczył się słownictwa w oparciu o kolejność występowania słów. Korzystałem z takiej strony http://www.wordcount.org gdzie była właśnie baza kilkudziesięciu tysięcy słów uporządkowanych w kolejności z jaką są wykorzystywane. Niestety wygląda na to, że ta baza przestała działać. Teoretycznie pisze currently ale coś czuję, że może to potrwać dłużej.
W związku z tym pytanie. Czy ktoś ma jakieś namiary na wiarygodną bazę słówek uporządkowaną w taki właśnie sposób? Znam jeszcze www.wordfrequency.info ale tutaj znalazłem za free tylko 5000 słów. Nie musi to być jakaś mega baza ale chociaż z 15-20 tysięcy.
Plecam https://www.supermemo.com/pl
Serie kursów:
Extreme
Zależy na jakim jesteś poziomie znajomości języka.
np.
Extreme English 1: Basic.
Extreme English 2: Intermediate.
Extreme English 3: Advanced.

Chciałbym jednak zauważyć, że język to nie tylko znajomość słówek :).
Zdaje się, że nie wczytał się Pan w moje pytanie. Na szczęście udało mi się rozwiązać już problem. Gdyby kogoś jednak zainteresowało gdzie można znaleźć takie narzędzie to myślę, że dobrym pomysłem będzie skorzystanie z https://en.wiktionary.org/wiki/Wiktionary:Frequency_lists nie tylko dla angielskiego

« 

Pytania dotyczące języka angielskiego