czego brakuje na stronie?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 106
poprzednia |
Witajcie,

Czego Wam brakuje na stronie? Co najchetniej chcielibyscie tu jeszcze miec? Jakie rodzaje cwiczen czy testow? Napiszcie w tym watku Wasze propozycje.

Lukasz
moglbys dolozyc troche wiecej testow szczegolnie use of english
iiii jakos nie za bardzo podoba mi sie ten pomysl z nowym ( tym podzielonym) forum jakos wszyskto takie pokrecone teraz
Generally speaking;;; uważam ,że pownieneś stworzyć czata w wersji English,tylko żeby było dośc osób ,to chyba najlepszy speak po angielsku !!!!
Poza tym może jakiś dział filologia ,a chyba jest> np gdzie każdy mógłby się podzielić doświadzeniami ,bo ja np wybieram się na filologia i chciałbym wiedzieć jak tam jest jak się przygotować ,co robić ,na co zwracać uwagę ,czy jest trudno jakie książki itd trochę bardziej dokładnie a tak w ogóle jest super ok !!!
dobra o filologii odpada bo dokładnie sprawdziłem ok sorry za pospiech !!!
proponuje wiecej testów szczególnie na use of english:) tak jak ktoś już wspomniał:)
Stronka jest naprawde super! Ale proponuje ja powoli rozbudowywac dodajac nowe testy na Use a takze konkretne wiadomosci z gramatyki i słownictwa potrzebne na kazdy poziom egzaminow Moze troche Pharsal Verbs, jakies wyrazenia, zwroty itp Z tym czatem to tez niezły pomysł A jezeli chodzi o forum to ta wersja bardziej mi odpowiada bo bez problemu moge znalezc to co mnie interesuje a przegladam bardzo czesto! Łukar powiem ci jedno miałes swietny pomysł z załozeniem takiej strony tylko i wyłacznie o egzaminach :) Pozdrawiam
Prosze o cw.z word formation ale generalnie jest ok:-)
Witam!
Moim zdaniem na stronie brakuje czegos w rodzaju podsumowania egzaminu, tak jak to mialo miejsc np po listningu , wszyscy wypowiadali sie na forum, i ciezko bylo zebrac to wszystko do kupy, a tak oddzielny dzial dla kazdego egzaminu bylby nieoceniona pomoca. Przydaloby sie tez troche wiecej porad dotyczacych egzaminow itp.. Pozdrawiam
MoRfEn
Co dokladnie masz na mysli? Mialbym przegladac watki o np listening i zebrac to wszystko w jeden watek? hmmm... nie bardzo mam mozliwosci zeby tak robic. W tej chwili sa osobne katalogi forum dla poszczegolnych egzaminow.
Po pierwsze chciałaby wyrazic swoją wdzięczność za to, że taka strona istnieje. Dzieki niej wiem, czy mam jakieś szansę na FCE. Jedyna rzecz jekiej mi brakuje, a według mnie jest ona potrzebna, to punktacja na FCE.



Robiąc test chciałabym wiedzieć, czy na prawdziwym egzamina zaliczyłabym daną cześć, czy też nie.
strona jest bardzo dobra, \"żyje\", bardzo mi się podoba. Co mogłabym ewentualnie zasugerować to więcej linków do stron z testami i/lub poszerzyć baze testów na stronie.
pozdrawiam
Moze dzial z proponowanymi lekturami?
W Koszalinie też mozna zdawać egzamin PET. Wiem, bo siostra zdawała go w maju. Więc dlaczego nie jest wymieniony na liście? Proszę to poprawić. A tak poza tym stronka jest super. Szkoda tylko, że nie wszyscy o niej wiedzą... :(
czesc
uwazam ze strona jest bardzo przydatna, czesto tutaj zagladalam przygotowujac sie do CAE i na pewno bardzo mi to pomoglo. jedyne co pozostawia troche do zyczenia to testy online i ta nauka slowek online, ale atutem tej strony jest forum i w rozwoju strony poszlabym wlasnie w ta strone - najlepsza jest specjalizacja a co do testow online moze dzial z linkami? sa naprawde swietne strony z testami. A tobie drogi tworco tej strony doradzam specjalizacje, mysle tez ze podzial forum na poszczegolne egzaminy jest w tej chwili wystrzcajacy, ale w miare rozwijania sie forum mozna by pomyslec np o pod dzialach dotyczacych kadego z papers,
poza tym mysle ze strona jest jeszcze ciagle malo znana a szkoda
Z mojej strony skladam gratulacje za pomysl i prowadzenie :) i zycze dalszego powodzenia
ilona
co do promocji strony to moglbys np udostepnic butony do sciagniecia na strony uzytkownikow - ja chetnie dodam taki buton na mojej stronie :):)
>jedyne co
>pozostawia troche do zyczenia to testy online i ta nauka slowek
>online

Mozesz napisac cos wiecej co wymaga poprawki w testach?

tzn wiesz co jesli chodzi o testy online to ja korzystalam z takiej strony:
http://elc.polyu.edu.hk/CILL/

to jest bardzo rozbudowana stronka z wieloma testami roznego rodzaju i wcale nie ukierunkowana pod zaden egzamin polecam, a testy ktore tutaj robilam wraz z moim chlopakiem - ktory jest nativem nawet dla niego czasem byly nie zrozumiale tzn warianty odpowiedzi czasem mu sie nie zgadzaly ja juz nie pamietam o ktore dokladnie chodzilo poniewaz przerobilam naprawde znaczna ilosc testow i nie kojarze,
jesli chodzi o nauke slowek to mozna by ulepszyc to ze czasem te slowka maja wiele znaczen i jesli nie wpisze sie dokladnie tego co autor mial na mysli to jest to traktowane jako blad.
moze zmienic forum na powszechnie stosowane i znane phpbb (lub vbulletin) ?
Dla mnie najcenniejsze na tej stronie jest forum.
Bardzo spodobał mi się podział na katalogi widoczny na prawym pasku - w końcu wiadomo czego dotyczy dany wątek.
Natomiat zupełni nie odpowiada mi pole \"ostanie wpisy\". Niewiadomo ktorego wątku one dotyczą i ogólnie dla mnie są mało czytelne. Jedyny ich plus to czas kiedy ten wpis był dokonany, dzięki niemu widzę czy doszły nowe wpisy w trakcie odwiedzania przeze mnie strony. Ale skoro nie wiem jakiego wątku one dotyczą i tak jest to mało przydatne. Ja bym usunęła tę część z widoku.
Ogólnie bardzo mi sie koncepcja tej strony podoba, miło było wiedzieć że nie jestem sama z moimi dylematami dot. angielskigo. Zawsze to w grupie raźniej!
Gratulacje i duuuża buzia dla Lukar\'a
Dzięki za tę stronę. Bardzo mi pomogła w przygotowaniach do FCE, choć czasu na to miałam niewiele. Najbardziej podoba mi sie forum - to świetna wymina informacji, no i swoich wrażeń zwłaszcza po egzaminie. Myslę, że pomysł chata w j. angielskim jest świetny. Pozdrawiam autora strony oraz wszystkich gości tego forum, oby wyniki naszego egzaminu okazały się satysfakcjonujące!!!
Dzień Dobry ziomostwo :)
Zgadzam sie z kolega E_M_P_I_R_E_r\'em - czat po angielsku byl by NIEZLY, ale mysle ze wystarczy wejsc na yahoo albo tego typu strone, albo wpisac \"chat\" w zagranicznej wyszukiwarce i \"nie widac zadnej roznicy, wiec po co przeplacac\".
Dobre tez byloby dzial o nazwie np. \"porownanie wynikow\", gdzie ktos (z pomoca innych osob) powinien utworzyc liste wszystkich pytan jakie byly na FCE (szczegolnie na Use of English). Kliknawszy na dane pytanie mozna by tamn umiescic proponowana odpowiedz. Moznaby tez wkrecic tam jakiegos \"experta\", ktory by sie popisywal wiedza.
Moja propozycja jest wywolana tym, ze moim zdaniem od porownywania wynikow na forum mozna normalnie DOSTAC WAGROW.
Dziekuje za uwage, pozdrawiam wszystkich, szczegolnie tych zdolowanych po egzaminach!!!
w testach brakowalo register transfer w CAE-milo by bylo gdyby tam byl:)
brakuje skanów certyfkatów a już FCE to na pewno. Chciałbym wiedzieć jak wygląda ten cholerny świstek papieru o który walka kosztuje mnie tak dużo. A tak serio to szukam skanu FCE bo mam pewien pomysł na prezent ;)
Mozna by utworzyc dodatkowy dzial poswiecony ksiazkom - sprzedazy i komentowaniu ich. Nie da sie ich wszystkich przydzielic do istniejacych dzialow.
Mysle ze jedyna rzecza jakiej brakuje to testy na CPE, zdawalem niedawno CAE i co prawda nie wiem jeszcze jak mi poszlo ale mysle ze byloby fajnie, gdybym mogl sie sprawdzic w testach CPE. Generalnie stronka baaaardzo ok!!! :)))))
Strona jest super!!! Nic dodać,nic ująć;)
>Robiąc test chciałabym wiedzieć, czy na prawdziwym egzamina
>zaliczyłabym daną cześć, czy też nie.

Autorowi strony chyba trudno byłoby opracować taką punktację, bo na prawdziwym egzaminie punkty ze WSZYSTKICH części są sumowane i przeliczne na procenty. Dopiero na tej podstawie stwierdza się, czy kandudat zdał egzamin, czy nie. Ewentualnie możnaby ustalić jakąś \"umowną\" punktację. Dla FCE jest to bodajże 60 % żeby zdać na C (oczywiście za calość)
Czy moge prosić o jakieś testy juz na poziomie CPE?
Ja ze swojej strony chcialbym dodac, ze kilka testow do CAE jest zerznietych z ksiazki O\'Connel \"Focus on Advanced English\" i co najwazniejsze ODPOWIEDZI PODANE NA STRONIE SA BLEDNE!W teacher\'s booku do tego podrecznika podane sa inne odpowiedzi, sama jak rozwiazywalam tez wybieralam inne i sie nie zgadzaly, wiec moze Szanowny Autor Strony poprawi bledy......
zgadzam się w 100% co do skanów certyfikatów, tym bardziej, ze teraz coś podobno się zmieniło i tak naprawdę nie wiem jak wyglada nowy certyfikat FCE, a warto byłoby go zobaczyć,żeby móc bardziej zacisnąć pasa i zdobyć go np. za pierwszym podejsciem.....
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 106
poprzednia |