osoby znajace jezyk niemiecki, francuski, hiszpanski lub wloski

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 73
poprzednia |
Poszukuje osob znajacych nastepujace jezyki:

- NIEMIECKI
- FRANCUSKI
- HISZPANSKI
- WLOSKI

i chetnych do wspoltworzenia stron do nauki tych jezykow.

Prosze o kontakt [email] lub [gg]

Lukasz
hi,przygotowuje sie do egzaminu panstwowego z wloskiego poniewaz zamierzam robic magisterke we Wloszech.Chetnie podziele sie uwagami na temat jezyka,ale na wspoltworzenie strony raczej nie znajde czasu.pozdrawiam mocno.emilka
Znam francuski na poziomie DELF 1 i mam sporo wolnego czasu. Pozdrawiam wszystkich poliglotów.
jestem w trakcie zdawania państwowego egzaminu z francuskiego DALF dającemu możliwość studiowania we Francji. chętnie pomogę :) [email]
Uczę sie od paru lat francuskiego, i z chęcia pomoge przy współtworzeniu strony, typu dostarczanie materiałów ... tym bardziej, że brakuje stron dotyczących nauki francuskiego w sieci.

Pozdrawiam gorąco

Anka
Czesc!!! jestem od dwoch lat w Niemczech, ale jezyka niemieckiego ucze sie dluzej. Chetnie pomoge w tworzeniu tej strony, powodzenia!!!
a moglabys podac kontakt do siebie? mail/GG ?
Cześć :) Skończyłam College Językowy - języki romańskie. Mogę pomóc z francuskiego i włoskiego. Pozdrawiam, Ania
ahh bardzo prosze o podawanie kontaktu do siebie, Aniu - czekam na Twojego maila tutaj lub napisz do mnie: [email]
Zapomniałam dodać e-maila: [email] Pozdrawiam jeszcze raz, Ania
czesc Aniu,czy skonczylas kolegium jez.obcych(j.francuski)?nie wiesz czy sa takie kolegia z wykladowym jez.wloskim?pozdrawiam
widze, ze juz duzo osob sie zaoferowalo wiec zbedna moja pomoc, gdybys jednak potrzebowal kogos od wloskiego to chetnie racze pomoca, jednak dopiero za dwa miesiace bo jutro wyjezdzam na wakacje :-) pozdr
no to widze ze duzo tu specow od wloskiego i fransuskiego, a co z niemieckim i hiszpanskim? nie ma popytu na te jezyki?
Mam jako takie podstawy niemieckiego.Wlasnie zaczynam nauke tego fascynujacego jezyka bardziej na serio.Mysle,ze byc moze bede mogla pomoc.Moj mail: [email]
a jednak znalazl sie ktos z hiszpanskim... ucze sie go juz bardzo dlugo i wlasnie zamierzam zdawac najwyzszy z panstwowych egzaminow, a poza tym moj chlopak jest Hiszpanem; znam tez niezle francuski i ucze sie niemieckiego (z niego jednak chyba na razie nie bardzo moglabym pomoc); bardzo chetnie sie przylacze do tworzenia strony; moj email: [email]
a jaki to ma byc egzamin/ cos z celi?
jabys przypadkiem miala\\ jakies dojscie do testow i materialow z CELI3 to ja sie piszeeeeeeee.. (oczywiscie do odsprzedani)
jakby co to podaje moj kontakt !- [email]
Hej!!! Studiuję germanistykę na UW. Chętnie pomogę w tworzeniu tej stronki. Pozdrawiam wszystkich :)) [email]
Moja siostra wlasnie wrocila z rocznej wymiany uczniow z Niemiec,zapytam jej,moze sie zgodzi:)
hejo. Znam język hiszpański w stopniu komunikatywnym. Kilka miesiecy spedzilam w hiszpanii i uczeszczalam tam do szkoly. Z checia pomoge
widze ze z wlsokim i francuskim nie ma problemu wiec jak cos to stoje do dyspozycji z angielskiego i niemieckiego bo posluguje sie nimi juz jak [email]
Mieszkam w Hiszpanii od lat, znam hiszpañski biegle, chetnie pomoge.
Podaj prosze swoj email....
witam. znalazłam się na tej stronie przypadkiem i musze przyznać, że zrobiła na mnie wrażenie!! byłoby miło gdyby ktoś stworzył coś podobnego w języku hiszpańskim!! Widze, że wszyscy moi poprzednicy przedstawili swoje jezykowe umiejętności, więc i ja to zrobie JĘZYK HISZPAŃSKI=4 lata + 6 miesieczne stypendium Leonardo Da Vinci Soria Espana + obecnie zabieram sie do zdania egzaminu Cervantesa. Materiałów językowych mam masę i chętnie stworze z nich coś sensownego!!
czekam na wiadomość e-mail: [email]
Od dziecka mieszkałem w niemczech, i ok. 5 lat temu wróciłem do polski. :-)
witam, proponuje pomoc z francuskiego; jestem lingwista i tlumaczem francuskiego, ucze francuskiego od czasu do czasu, a jezyka uczylam sie w Paryzu, gdzie spedzilam polowe zycia
[email]
Hej ,chętnie pomogę ,znam bardzo dobrZe język włoski ,studiowałam na stypendium na Uniwerytecie w Bolonii , ; a propos testy CELI można znaleźć na stronie Uniwerytetu w Perugii.
mój email [email]
¡hola!mieszkam w Hiszpanii od lat, znam hiszpanski b. dobrze,jednak moja milosc to British English, mam tylko FC, ale wciaz sie ucze, zapewniam najwiecej mozna sie nauczyc od dobrego native nauczyciela.Chetnie pomoge w hiszpanskim.
emaaaaaiiilllll prosze :)
podaje maila
Służę pomocą we współredagowaniu strony do nauki niemieckiego. Skończyłam studia w Niemczech i na co dzień posługuję się tym językiem w pracy. Chętnie zajmę się słownictwem ekonomicznym, również informatycznym i nie tylko. Osobiście czekam z niecierpliwością na stronę z francuskim.
Pozdrawiam.

Mój e-mail: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 73
poprzednia |