2. etap 46. OJA

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |
Cześć, braliście już w tym roku udział w ustnym? Jakie macie wrażenia, jak oceniała komisja? Spodziewaliście się pytań czy może coś was zaskoczyło?
Cześć, z jakiego jesteś okręgu? Masz informację o punktach za egzamin ustny? Ja jestem z Gdańska i niestety nie wiem ile punktów mi przyznano :(. Jeśli chodzi o wrażenia, to pytanie z kulturówki nie do końca mi odpowiadało. Komisja sympatyczna, choć nie było interakcji. Raczej czekali, aż ja zakończę wypowiedź.
Hejka. U mnie Sympatyczna komisja, chociaż wiem że popełniam sporo błędów w wymowie. Mam średnią 8 i nieco ponad 100 z testu okręgowego. Myślicie, że przejdę?
A z jakiego okręgu jesteś?
Śląski
Masz super wynik. Patrząc na poprzednie lata, to raczej jesteś finalistą :) i chyba kandydatem na laureata :)
Dziękuję! Patrzę na wyniki w Warszawie i one mnie dość niepokoją, ale chyba nie wszystkie okręgi mają taki poziom. Życzę wysokiej punktacji na ustnym!
Najgorsza ta niewiedza :(. Zastanawiam się czy nie napisać do komitetu okręgowego w Gdańsku kiedy i gdzie będzie można zapoznać się z wynikami ustnego :(
ale w Warszawie tylko jedna osoba miała ponad 100 z pisemnego i to niewiele bo 100,5, czyli biorąc pod uwagę pisemny z Warszawy i Wrocławia to jesteś "the best" :)
A na Śląsku publikowali listę, czy dostałeś informację o wyniku z ustnego od nauczyciela?
Nauczyciel dostał informację. Myślę, że najpóźniej po weekendzie powinieneś dostać informację
W Gdańsku ustny był 31 stycznia a na Śląsku?
wczoraj. To rzeczywiście trochę się opóźnia w Gdańsku
Za to u Was ekspresowo :). Jak się przygotowywałeś, żeby osiągnąć taki super wynik?
Robiłem wszystkie możliwe testy, w tym finałowe. To właściwie wystarczyło do opanowania gramatyki i wisielca. Czytałem trochę książek, Guardiana i tym podobne gazety. Plus zainteresowałem się kulturówką i kojarzyłem większość rzeczy z tamtego testu. I chyba udało mi się dobrze postrzelać w tych niepewnych pytaniach, bo nie spodziewałem się tak wysokiego wyniku:)
Chcesz iść na studia filologiczne?
Nie, zastanawiam się nad prawem
Szkoda, że nie odzywa się założycielka tego tematu :(
Jeżeli mogę się włączyć do dyskusji... ciekawy jestem, czy każdy może brać udział w olimpiadzie języka angielskiego-np. osoba, której angielski jest praktycznie językiem ojczystym, też? Dziękuję!
W regulaminie nie ma ograniczeń, trzeba być jedynie uczniem szkoły średniej.
Dziękuję!
Pozwolę sobie przyłączyć się do wątku. Czy ktoś jeszcze jest z okręgu krakowskiego i też nie dostał wyników ustnego?
A kiedy mieliście ustny?
2. lutego
:(. To pewnie będzie tak jak w Gdańsku, czyli zero informacji. W ubiegłym roku dopiero jak komitet główny podał oficjalny próg kwalifikujący do przejścia do finału to nauczycielka dała się przekonać, że powinna napisać do komitetu okręgowego z pytaniem o punkty z ustnego :(
I jak tam? Wysłali Ci te punkty?
Nie wiem jeszcze :(. Dziwna ta olimpiada. Na innych są jawne listy, obojętnie zakodowane czy z nazwiskami, a tu wszystko owiane tajemnicą :( Może z wyjątkiem Warszawy i Wrocławia.
Aj no tak, każdy okręg działa niezależnie od siebie. Ale ja w tamtym roku pisałem maile do centralnego i okręgowego komitetu i byli na tyle mili, że wysłali mi wszystko, o co prosiłem, łącznie ze skanami testu, więc jak najbardziej można się do nich zwracać w takich sprawach
To napiszę. Masz rację. A czy kryteria oceny ustnego też prześlą?
P.S. odpisałem w prywatnej wiadomości, mam nadzieję, że dotarła
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |