Kto chce arkusze olimpiady z wcześniejszych lat?

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 199
Ja również byłbym wdzięczny za przesłanie arkuszy : [email]
ja również bardzo bym chciała ;) [email] z góry dzięki ;)
Witaj,także bardzo proszę o podesłanie mi arkuszy z olimpiad. Będę bardzo wdzięczna buziaczki :* mój mail : [email]
Witaj,także bardzo proszę o podesłanie mi arkuszy z olimpiad. Będę bardzo wdzięczna buziaczki :* mój mail : [email]
Witam
czy i mogłabym poprosic o testy z wczesniejszych olimpiad Moj adres [email]
znajdziesz jeszcze chwile i odrobinę cierpliwości by przesłać je również do mnie? Z góry serdeczne dzięki

Yuppi
Błagam jeśli byś mogła to prześlij je też na ten adres: [email] góry bardzo dziękuję!
ja równiez bardzo proszę [email]
Ja bardzo prosze......
moj e-mail
[email]
ja tez poprosze :] [email]
Ja też poprosze :)
[email]
Poproszę o te testy: [email]
jeśli jeszcze ktokolwiek tutaj zagląda, to i ja poproszę:) [email] :)
Kto ma testy z olimpiad lat wcześniejszych z języka angielskiego? Jak ktoś ma to niech mi wyśle na adres [email]
ja też poproszę...z góry dziękuję:)
mój mail...: [email]
chętnie też popiszę z kimś w języku angielskim:)
sU
hej;) ja tez poproszę na [email] jesli ktos tu czasem zaglada..bede bardzo wdzieczna
ja poprosze bardzo na [email] - dzieki bardzo
ja też bardzo poproszę :) [email]
ja poprosze moZE ktos mi wysle :)

[email]
Jeśli przesłanie tych testów jest jeszcze możliwe to byłbym bardzo wdzięczny: [email]
http://rapidshare.de/files/32551648/Olimpiada.rar
mimo że sciągnełam plik, gdy chcę otworzyć pisze ze archiwum ma niewłasciwy format albo jest uszkodzone, czy tylko ja tak mam?
Jesli mogę prosić [email]
oj też by mi się przydały te arkurze
[email]
Hej !!! Ja również bylabym bardzo wdźięczna za testy :)

[email]
Chce startowac dnia 13 listopada w I etepie olimpiady (LO nr 5 Lublin) Czy te testy sa na tym etapie, czy tez dla gimnazjum? Jesli mi sie przydadza prosze o przyslanie na e-mail: [email] lub powyzszy.
Pozdrawiam Kaska
Hey!!!
Wielu osobom nie działa podany przez Ciebie link z megauploada.Bardzo zależy mi na arkuszach testów-mam do Ciebie prośbę -czy mogłabyś mi wysłać je na mój adres pocztowy? podaję: [email]


Proszę o odpowiedź:*:*:* Kasia
tez poproszę o te arkusze jeśli można. Bardzo mi na tym zależy:-)Moj e-mail [email] z góry dziękuję
Baaaaaaaaardzo proszę. Mejl: [email]
Będę Waszą dłużniczką.
Pozdrawiam
Z.
hej prosze tez o przeslanie olimpiad na adres [email] bede bardzo wdzieczna z gory THX
no to rychło wczas... :P
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 199