II etap - już po

Temat przeniesiony do archwium.
61-84 z 84
| następna
zamast jeszcze raz przeliczać wyniki graniczne, mogliby wpuścić do finału więcej osób, skoro już tak o nas dbają:-/ podam wam numer, jak będę go miała, bo na razie ma go moja mama:-D
tel. (0-61) 829-35-06, macie telefon w wytycznych Olimpiady przeciez. :) To jest do Poznania i tam wam powiedza jak będą gotowe wyniki.
teraz ja dzwonilam... sroda/czwartek, nie no to jest przegiecie.
Ekhm...ja też to dziś usłyszałam.W czwatek powiedzą, że po weekendzie:-D tracę nadzieję...
pochawalę się, szczególnie efraimowi:zdałam CPE!(na C:-D)
>W czwatek powiedzą, że po weekendzie:-D

Wcale bym sie nie zdziwila....
Jakby ktoś nie wiedział, to mówie: na stronie woe.edu.pl jest już test i klucz tegorocznego et. okręgowego.
listy jeszcze nie ma ale jakby ktos dzwonił dzisiaj po wyniki to powiedzcie czy już są. :)
pozdrawiam
nie wcześniej niż w piątek jak mi mila pani powiedziala ;] czyli pewnie poczekamy do przyszlego tygodnia
Ja dzwoniłem przed chwilą i mi powiedzieli, że na początku przyszłego tygodnia :D:D Teoretycznie termin ogłoszenia wyników jest 25.02, wiec nawet ciezko im marudzic.:)
efraim, miałeś rację. Zapraszam na piwo w ramach pojednania:] wyszłam na dziką panikarę, ale już trudno.najważniejsze, że....PRZESZŁAM!!!!!!!!!!!!!!
ojej...ja tu sobię wagaruję w domu, nagle dzwoni...dyrektor.Przyszedł list. Dzisiaj, no to chyba wczoraj wysyłali? Nie chcieli podać wyników telefonicznie, żeby szkoły wiedziały pierwszy?to po co w ogóle podawali numer telefonu?
hmmm... ciekawe dlaczego nie moga wrzucic jakiejs listy do internetu skoro rozeslali juz wyniki poczta... ja raczej nie mam co liczyc na telefon ze szkoly :) tak czy owak: gratulacje galazko :D
Ja dzis zadzwonilem i uslyszalem magiczną odpowiedź: Zakwalifikowal sie pan! :)
Mozecie dzwonic, juz podaja w Poznaniu.
no to super adam! a pozostali? nic jeszcze nie wiecie czy ...?w emine w ogóle nie wątpie:-)
ja przeszlam :] gratulacje dla wszystkich i do zobaczenia w Poznaniu
a ja własnie sie stresuje :( Bo dzisiaj nie zadzwoniłam wczesniej.. a kolo 17, kiedy przeczytalam tu ze wyniki są dostępne, nikt nie odbierał. No cóż, jutro z rana sie okaże. A Wam wszystkim gratuluje :* :)
pozdrawiam :)
vif, jakbym czytała samą siebie...
Tez mam juz wyniki :))))) do zobaczenia w Poznaniu :))))))))
No cóż, ja niestety się nie dostałam. Ktoś musi. ;) Więc - Wam wszystkim gratuluję, życzę powodzenia, pozdrówcie ode mnie Poznań.. ;)
see ya next year :]

pozdrawiam :)
vif
Gratuluję wszystkim! Ale wy macie faaajnie, wiecie już :) a ja, zakopana pod Zakopanem, nie wiem a) czy przeszłam b) czy zdałam tego profa. Cudem dorwałam się do komputera, bo akurat dzisiaj chmury sikają deszczem i po 2 godzinach namówiłam (przemoczonego) ojca na zejście ze stoku. Normalnie muszę "odpracowywać" ski-passa 10-11h dziennie, żyję w absolutnej (bynajmniej nie błogiej) niepewności, od blisko tygodnia się odmużdżam i czytając wasze wpisy poczułam takie "dup!" w żołądku przepełnionym jakimś góralskim broth a la "kwaśnica ze świńskim ryjem". Czyli mówicie, że wysyłają zawiadomienia do szkoły? Będą wiedzieli zatem szybciej ode mnie ;/ jak zwykle...
(P.S: A zauważyliście, że za każdym razem gdy Harremu Potterowi przydarza się coś nieprzyjemnego, to zawsze: skręca go/ściska/gniecie/spada mu wielki kamień/ w/około/z żołądka?)
Sorry za wszystkie dygresje ale właśnie przeczytałam "White teeth" Zadie Smith, która jest "pełna epickiego rozmachu", a niestety mam zwyczaj przelotnego nasiąkania stylem autora powieści, którą czytam. :)
ciekawe dlaczego nie ma jeszcze wynikow w necie... chyba prosciej wrzucic liste na strone niz przez kilka dni na okraglo odbierac telefony... ja nie zapytalam przez telefon ile wlasciwie dostalamm punktow, a niestety mnie to troche ciekawi :) dzisiaj jest juz za pozno zeby sie dowiedziec, a w weekend pewnie tez nikogo tam nie bedzie...
ja zapytalam, pani miala tylko liste finalistow, a w przyszlym tygodniu maja dac na stronie takie zestawienie wszystkich wynikow, jak w tamtym roku. Chyba mieli liste alfabetyczna, bo pani nie byla w stanie powiedziec, ktore mialam miejsce. ale czy to wazne? :D
wlasciwie to nie :D
Hej mam prosbe, czy moglby mi ktoś z Was, kto NIE DOSTAŁ SIĘ do finału, przepisać list który przyszedl do niego do szkoły po Okręgówce? Tak słowo w słowo? Wiem, że to dziwna prośba ale bardzo bardzo ważna ;).
A czy osoby, które się nie dostały, w ogóle otrzymywały listy?!
Owszem ;) W liście jest informacja że dani uczniowie nie dostali się i podana ilość punktów z pisemnego, ew. też z ustnego, miejsce w kraju.. no i to mniej wiecje wszystko ;) Treści słowo z słowo nie podam gdyż listem nie dysponuję - przyszedł do szkoły i w szkole też się teraz znajduje.
pozdrawiam :)
Temat przeniesiony do archwium.
61-84 z 84
| następna

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia