Jak to ładnie przetłumaczyć ?

Temat przeniesiony do archwium.
Dzień dobry

mam taki problem

Didier not only won 1st prize in the 'Game' category but the overall 'Grand prize' too. A trip to the US. We immediately saw his talent and convinced him to come and work for us. Gol's first game for us was Private Investigator. It was a little gruesome then but mild by today's standards, caused the rapper Ice-T to shout: "This game beats drugs!"... after playing if for like half an hour on our booth at a show in Las Vegas.



Didier zdobył nie tylko pierwszą nagrodę w kategorii "Gra", ale także główną nagrodę w kategorii "Główna Nagroda"
(???????). a może "ogólną nagrodę główną" ??? jak waszym zdaniem można się z tym uporać aby było estetycznie i stylistycznie ok ?

Dziękuję
edytowany przez Adriano.Rivale: 15 lut 2023
glowna nagrode w skali calego konkursu?
O właśnie , coś w takim stylu. Zapytałem bo trzeba to ładnie napisać, aby brzmiało naturalnie, a nie sztucznie - na tym mi zależy.



Powiedz mi proszę jeszcze czy to jest dobrze przełożone na polski:



To generate some additional income, Gol developed an EJay type program called FruityTracks that was "OEMed" for Mattel into Pro-DJ (for France & UK) and Radio 538 Music Machine (for Holland & Belgium).



Aby wygenerować dodatkowy dochód, Didier opracował program typu EJay o nazwie FruityTracks, który był na licencji "OEM" dla Mattel w Pro-DJ (we Francji i Wielkiej Brytanii) oraz Radio 538 Music Machine (dla Holandii i Belgii).
edytowany przez Adriano.Rivale: 15 lut 2023
wygenerowal/wypracowal dodatkowy dochod
oraz dla stacji radiowej "Radio 538......"

nie wiem co tj "Mattel " i Pro DJ
Dziękuje

Gol to pseudonim twórcy (tak dla wyjaśnienia - zamiennie z imieniem i nazwiskiem można używać)

a te nazwy to firmy i produkty korzystające z programu na licencji OEM (sprawdziłem)

Original Equipment Manufacturer, OEM (dosłownie „producent oryginalnego wyposażenia”)
edytowany przez Adriano.Rivale: 15 lut 2023
Tak Radio 538 Music Machine to program komputerowy związany z multimediami: https://www.bol.com/nl/nl/p/master-edition-radio-538-music-machine/1[tel]/

Jednak to oprogramowanie ma już na pewno 20 lat i zakładam, że jest wycofane.

Opis który poprawiam dotyczy historii rozwijania pewnego programu do komponowania muzyki - tak zwany DAW (Digital Audio Workstation)
edytowany przez Adriano.Rivale: 15 lut 2023
Temat przeniesiony do archwium.