PRACA i nauka w oxfordzie;)))

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 42
poprzednia |
cze;))
szukam osób ktore tak jak ja jada uczyc sie i pracowac w oxfordzie;) ja wyjezdzam 10 lipca a wracam 6 sierpnia;))
Hej!
Tez chce jechać do UK na wakacje. Chętnie pojadę w towarzystwie. Napisz coś więcej. Czy to wyjazd w ciemno, czy masz coś konkretnego na myśli, jak twój angielski?
siema,siema!! jeszcze co chcecie robic?? i gdzie chcecie sie uczyc to podrzuce wam pare wskazowek , bo ferie spedzilem w ox i troszke rozeznaem sytuacje:))))
no super rybaur;)) a gdzie mieszkales w centrum ox?? ja bylam tam na wakacjach i po prostu bylo super i dlatego zamierzam tam wrocic chociaz na troszke;)))bede chodzic do szkoly a wieczorem chce znalezc sobie prace w pubie,..moj angielski jest na poziomie srednio zaawansowanym:) zakwaterowanie mam u rodzinki ale..moge pomoc w znalezieniu jakiegos lokum...w ox latwiej znalezc prace niz w londynie przynajmniej wiem to z tego co powiedzialy mi kumpelki:)) no jeszcze jakies pytania?? chetnie odpowiem:)))
hej!!!! My też wybieramy sie w czerwcu z koleżanką do UK, jak szukasz towarzystwa to napisz [email]
hej Maa, wyjezdzasz na niecały miesiac ?
tak moniiik na niecaly miesiac;)) tam panuje naprawde super atmosferka to nie to co...hehe londyn zatłoczony:P
:))
ponawiam post:)))
Hej!!! Tez z checia pojechalbym z Tobą, bo wlasnie zamierzam wyjechac gdzies w okresie wakacyjnym. Moglbys cos mi wiecej napisac o wyjezdzie / moj email: [email]
elo lukas no w sumie wszystko to juz powiedzialam....szukam osoby ktora chcialaby ze mna pojechac dla towarzystwa;))) kazdy prace sobie sam latwi...ja bedejeszcze rano chodzic do szkoly wiec w sumie na prace bede miec malo czasu ale chce sprobowac;)) ile masz lat?? ja 18
hej! do rybaura i Maaa: bardzo proszę o jakieś info o oxfordzie! mieszkam w uk i po zrobieniu odpowiednich kursów językowych chcę jechać do oxfordu. ale tam są strasznie wysokie ceny wynajęcia domów! i tu moje pytania: czy łatwo znaleźć współlokatorów wśród studentów (jeszcze przed rozpoczęciem roku) i pracę? a także czy mieszkania szukać przez agencje, czy jest inna, lepsza droga? może wiecie takie rzeczy. mój mail: [email] pozdrawiam!
Hej, ja tez mam 18 latek. A jezeli chodzi o ta szkole do ktorej bedziesz chodzic to jaka wysoka jest cena za zajecia, bo kurcze z checia bym pojechal , tylko mam jeszcze taki plan jak zlozenie wizy do USA, ale zobaczymy jak to wyjdze. pa
siemasz mam pyatnie czy mozesz polecic jakies tanie zakwaterowania w oxfordzie od 1 lipca....pilnie potrzebuje dla 2 lub 3 osob:)
jak mozesz Maaa to napisz mi na maila cos wiecej o twoim planowanym wyjezdzie bo ja tez do oxfordu jade juz na 100% moj mail [email]
Maa będziesz studiować na Oxford University?
:) napisz coś więcej o tym :)
witam bardzo, bardzo mnie interesuje praca w ox jako opiekunki w domach opieki, czy mozna podac jakies namiary.... strone www, albo cos w tym stylu
dzieki wielkie pzdrw
Witaj :-) napisz i do mnie bo zabralbym sie chetnie. [email] Oxford jest naprawde super, chcialbym tam wrocic, choc na chwilke. Dostales sie na uni? Na ktory college? Ja zdawalem na Worcester, ale sie nie dostalem oferty, moj brat dostal sie do Oriel. Pozdro :-)
no nie wiem co bys chcial wiecej wiedziec...bede chyba w jednej ze szkol embassy
mozesz mi napisac gdzie najlepiej zanlezc jakies mieszkanko ?? bo strasznie ciezko przez internet znalesc
hej!ja tez wybieram się do UK,szukam towarzystwa> Acha a macie ktos jakies namiary na pracę ?dajcie znac
nie wiem ja jade do zaprzyjaznionej rodzinki a tak w ogole to jestem dziewczyna;)) hehe...wiec raczej chcialabym jechac z jakas laska..bo we 2 zawsze razniej:P a co do mieszkanka to nie wiem co ci polecic moze jakies schronisko mlodziezowe tam jest najtaniej;/
hehe wiem ze jestes dziewczynka:) dzieki za informacje i w razie czego masz mojego maila...
siemasz czy masz jakies namiary na tanie mieszkania w oxfordzie dla 2 osob na na 2 miesiace??
siemka interesuje mnie praca w uk na okres wakacji . podaj mi kilka wskazówek [email]
Czesc!
tez chciałabym wyjechac z mioimi dwoma kumpelami tak własnie kolo 10 lipca. myslisz ze znalezlibysmy prace? [email]
Hej,proszę o radę,jak najlepiej dostać się w okolice Oxfordu (samolotem do Londynu, a potem?)
Pozdrawiam
siemano ja tez w tej sprawie tzn wyjazd do oxfordu na100%jade z dziewczyna 1 lipca i w sumie fajnie by bylo z kims zamieszkac z kims kto ma w ogole jakies pojecie o tym co i jak. jak to jeszce aktualne a ty zainteresowana to daj znac [email] a moze wiesz jeszce cos ciekawego co mogloby sie przydac, pzdro
Czesc ja tez mam zamiar jechac do Oxfordu do znajomego tylko boje sie o prace itd ....mieszkanie mam miec ale jak tam z parca chciałem sie dowiedziec ....pozdrawiam [email]
Witam. Chciałbym sie dowiedziec czy w oxfordzie sa jakies firmy, dystrybucje czy cos takiego zeby w wieku 14 lat wyjechac tam i zeby one pomogły zostac aktorem w Great Britain?? Albo czy ktos ma takie znajomosic, bardzo bym chciał wyjechac tam i zostac aktorem...
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 42
poprzednia |