Praca w Holandii

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 126
a ja uwazam ze polacy na de paszporcie robia za wieksza stawke bo maja paszport ale maja zero szacunku dla siebie
dzięki siwy. nie pocieszyłeś mnie, ale przynajmniej jesteś uczciwy. odezwij się jeszcze, mam jeszce trochę pytań , moje [gg]
szukam pracy w holandi mam paszport niemiecki ale nie znam jezyka moge jechac w kazdej chwili
Dziendobry,ja pracuje 13 lat w firmie holenderskiej produkujacej bukiety i stroiki,z tego od 7 lat wspolpracujemy i zatrudniamy polskich pracownikow z niemieckim paszportem,zainteresowani na prace u nas prosila bym o reakcje szczegolnie przed i na swieta extra bonusy+stawka 7 euro netto oraz duzo godzin tagze jesli chcesz podreperowac budzet dzwon [tel],Firma ma strone internetowa mozesz ja sprawdzc !
Hej,buba nasza firma potrzebuje pracownikow od zaraz ja pracuje w niej 13 lat ,tagze jesli do nas przyjedziesz nie musisz sie martwic o posrednikow,poniewarzmy szukamy pracownikow sami nie po przez posrednikow,jest to firma bukieciarska o jezyk sie nie musisz martwic bo pracuje u nas 120 polakow tagze na ogol wszyscy muwia po polsku nawet paru holendrow,stawki sa zalezne od kontraktu ktury podpisujesz jezeli przyjedziesz teraz i zostaniesz na swieta masz extra bonusy,firma to,top flora international,[tel]
Hej ŻYCZLIWA:))) Poniżej masz mój nr.gg i jeśli możesz to prosze o kontakt.Zadzwonili do mnie z Kowalskiego i mam wyjazd pod koniec listopada :)))Może spotkamy się na miejscu kiedyś??? Dzięki za wszystko, za info , masz u mnie pifkoo :o))Pozdrawiam.
CZEŚĆ WSZYSTKIM! JESTEM W KRYTYCZNEJ SYTUACJI PRACA W POLSCE NIE STARCZA! CHCIAŁABYM WYJECHAĆ ZA GRANICE NIEMCY,ALBO HOLANDIA! NIE MAM PASZPORTU! CZEKAM NA JAKĄ KOLWIEK ODP POD E-MILEM [email] LUB POD MOIM NR KOM 668 7[tel]DZIEKI WIELKIE Z GÓRY,BO PODEJRZEWAM,ŻE ZNAJDZIE SIE KTOŚ KTO BEDEZIE CHCIAŁ POMOC! POZDAWIAM WSZYSTKICH CIEPLTKO. PAPA
witam na forum,czytam wasze wypowiedzi i brak mi slow...ja tez szukam pracy w holandii,niedawno skonczylam studia,mowie perfekt po angielsku,z holenderskim jest coraz lepiej kazdego dnia,no i mieszkam tu,paszportu niemieckiego nie posiadam...wogole to absurd z tymi paszportami.coz..jezeli macie namiary na cos ciekawego to dajcie znac.moj [email]
ta top flora int. to ciekawa spraw,ale czy konieczny jest paszport niemiecki?w koncu ludzie kochani za 2 miesiace tego problemu nie bedzie..a moze jestem optymistka???tak czy inaczej prosze o wiecej informacji dotyczacej pracy tam.bede [email]
tak, mozesz legalnie w nl pracowac
Status prawny VIA zgasl w kwietniu tego roku. Najlepsze firmy holenderskie to takie ktore posiadaja certyfikat VRO oraz VCU. Moja firma w ktorej pracuje zatrudnia polakow nawet na polskich paszportach ( oczywiscie z pozwoleniem TWV). Piszcie do nas, przysylajcie cv wraz z kopia paszportu lub dowodu osobistego e-mail: [email]
Witam. Przeczytałam ofertę Pani na tym forum.Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą. Moglibyśmy zacząć od zaraz, pobyt podczas świąt również nie robi problemu. Posiadamy sofi numery i polskie paszporty. Jeśli wciąż aktualna jest propozycja prosimy o kontakt meilowy wówczas zadzwonimy.
Pozdrawiamy.
Witam!czy mozecie podac wiecej informacji o pracy przy tych bukiecikach?i czy rzeczywiscie problemem moze byc brak paszpory de?dzieki
zdecydowanie nie polecam nikomu wyjezdzac do holandii z firmą OTTO przereklamowana nigdzie nie uslyszycie zlego slowa na nia a to dlatego , ze byli pracownicy sa zobowiazani zachowac wszelkie informacje w tajemnicy dotyczące OTTO warunkow zatrudnienia, umow , kontraktu ,zakwaterowania w przeciwnym wypadku nalozona zostanie kara w wysokosci 1000 EURO . Przez ich biuro przewinęlo sie juz 18000 ludzi nie sadze by wszyscy byli zadowoleni . Ale tylko garstka cos o nich napisze .
das
hej,chciałbym się dowiedziedz czy w firmie,której pracujesz przyjmują z polskim paszportem i czy jest szansa na znalezienie pracy na własnym zakresie bez pośredników,bo mam zamiar tak wyjechać odpisz
Dzień dobry, co sądzicie o agencji pracy Progress Polska w Opolu ?
pracował ktos moze w Holandii w szklarni przy bakłażanach?
Jade tam pod koniec lutego i moze ktos wie jak taka praca wyglada?
Witam Cię Ewelinko
Przeczytałam Twój wpis na temat pracy i chciałabym abys podała mi stronę internetową firmy w której pracujesz.Ja tez staram sie o pracę w Holandii i podobno mam nawet pozwolenie tylko mam czekac do lutego bo narazie nie ma pracy.Pracę załatwia agencja ale prosiłam o przesłanie zeskanowanego pozwolenia i narazie cisza.Ma to być praca przy układaniu bukietów na taśmie w Noordwijk.Może można bezpiecznie załatwić pracę tam gdzie Ty pracujesz.Jeżeli możesz to pisz na [email] będę wdzięczna,pozdrawiam Ela.
To jeszcze ja niestety nie posiadam niemieckiego paszportu czy da się coś załatwić betty58
Jak wygladaja studia w Holandii? Czy sa ciezkie?
Witaj!
Mam prośbę!
Podaj mi proszę namiary na firmę z którą jedziesz do pracy do Holandiii?
Za pomoc z góry dzięki!
[email]
tel.[tel]
Witam czy mogłabyś podać mi jakieś namiary na te biuro napisz jakie są warunki w pracy i zarobki i jak mozesz powiedz mi o co chodzi z tym paszportem niemnieckim :) [email]
Z góry wielkie dzięki
ja studiuje w leiden od roku
witam chcialam sie zapytac czy ta oferta pracy jest rownierz w tym roku aktualna obecnie moja rodzina przebywa w holandii ale chca zmienic firme poniewaz ta w ktorej obecnie sa nie wywiazuje sie z niczego zero pracy i zero płacy pozdawiam i czekam na wiadomosc od pani
witam ja tez bylam w tym syfie z biura reeku pracowalam na habeku przerypane obecnie moja rodzina pojechala tez do p&p ale z biura zwolle mowili ze bedzie super ale okazalo sie ze jest totalne gowno ale co sie dziwic ta sama wirma tylko biuro inne przestrzegam wszystkich ktorzy sie tam wybieraja lepiej zostancie w polsce bo wiecej wydacie na wyjazd niz tam zarobicie
firma ta to nieporozumienie nie powinna istniec
do eweliny jesli oferty pracy sa nadal aktualne prosze o e-meila bede wdzieczna pozdawiam [email]
chcialabym otrzymac informacje na temat firmy exoticgreen na mojego e maila
Ja jestem z mezem w Holandii od 1,5 roku.Nasza wspollokatorka sie wyprowadza jakby ktos byl zainteresowany praca w drukarnii to dajcie znac [email] takze zalatwione
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 126