Portale do rozmowy po angielsku

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Czy znacie jakies sposoby, strony lub aplikacje by zdalnie szlifować swoją wymowę jezyka angielskiego po przez rozmowę z obcokrajowcami lub osobami które też chcą szlifować swoją rozmowe po angielsku pozdrawiam :)
też jestem zainteresowany takim portalem.
Można poszukać jakiegoś kanału na discord, może się coś znajdzie.
Szukałam kanałów na DC ale wszystkie są mocno zawansowane :/
Jest wiele aplikacji do tzw language exchange, np. Tandem (sama korzystałam do nauki chińskiego, jest cała masa ludzi chętnych do nauki angielskeigo). Mój uczeń po 3 miesiące rozmów po 3 razy w tygodniu przestał bać się mówienia i rozwinął swobodę, inna uczennica po kilku lekcjach się odblokowała. Wg mnie lepiej zainwestować w lektora do konwersacji i w krótkim czasie ogarnąć ten temat niż gadać z innymi początkującymi i powtarzać ich błędy.
"że w 6 tygodni mogli już swobodnie mówić czy pisać po angielsku"

ale zdajesz sobie sprawę, że wszyscy widzą, jaka to ściema? Takie kawałki chodziły 30 lat temu. Firma questfe do marketingu sieciowego nie potrafi zatrudnic intelignetnych osób, więc tak samo uczy angielskiego.
The devil's in the detail.
'Mowic' - znaczy wg mnie, to jest wypowiedziec jedno, dwa, albo nawet 10 slow. Jak to nazwiemy 'swobodnie' to jest o.k.
Nikt, napisze to po polsku zeby bylo latwo przeczytac NIKT nie nauczy sie jez. ang w 6, a nawet 10 tyg.
Osoba ktora twierdzi ze jest to mozliwe po prostu KLAMIE, to znaczy 'nie mowi prawdy.'
Temat przeniesiony do archwium.