Dyplom z UK BA vs BA Hons

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, mam kilka niejasność i pytań odnośnie różnic pomiędzy dyplomami BA oraz BA Hons.

Studia rozpocząłem w Szkocji w Edynburgu w roku 2016. Program przewidziany BA(Hons) jest do roku 2020, jednak mogę ukończyć kierunek w przeciągu 3 lat otrzymując dyplom samego BA. Wiem, że jest to system zbliżony do amerykańskiego tj. 4 letniego licencjatu, jednak różny od systemu np. Angielskiego, który jest bliższy polskiemu.

Magisterkę planuję rozpocząć w Anglii (1 roczną) lub w innym europejskim kraju (biorę pod uwagę Niemcy i Francję).

Teraz nasuwa się moje pytanie: Czy mogę kontynuować edukację na etapie magisterki z ukończony dyplomem BA (3 letnim), czy może jednak jestem zmuszony zostać do końca kursu i otrzymać BA Hons.

Pozdrawiam
to jest pytanie do odpowiedniej osoby w dziekanacie
Najpierw musisz sprawdzic wymagania na MA. Tak, mozesz continuowac z samym BA, ale tylko wtedy kiedy twoje wyniki BA beda na stopniu na ktorym przyjma Cie na MA. Generalnie to jest 2.I albo 2.2. Musisz to dobrze sprawdzic. Nie wiem jakie oceny sa na koncu roku w Szkocji, ale napewno przyblizone.
W dziekanacie mogę się dowiedzieć tylko "teoretycznie" co mi daje ukończenie - mój BA będzie honorowany. To na tyle.

terri mówisz o GPA końcowym? Moje obecne GPA z pierwszego roku to 2.9 więc jest równe w przybliżeniu 1st class lub mocne 2:1 (jak kto woli). Dalej czekam na opinie a najlepiej komentarz kogoś kto próbował podobnego transferu na inną uczelnię i miał tylko BA

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie