TOWER i ALEKSANDER

Temat przeniesiony do archwium.
Omijajcie te 2 szkoły, które w istocie są jedną i działąją na zasadzie załóżmy 2 różne szkoły to będzie 2 razy więcej klientów. Prosze nie wierzcie w ich promocje i inne super atrakcje. Strasznie sie na nich przejechałem. Powinni sprzedawać pietruszkę.
Tower kusi bogata oferta. Hihi, a jak chcialam zapisac sie na zajecia na Ochote to okazalo sie, ze tam maja tylko 1 grupe do FCE chyba, i to w godz. od 19.30-21.00.
Poza tym balagan jest przerazajacy...
ja mam zajęcia w śródmieściu i jestem zadowolona. przyjamniej mają dobrych lektorów.jestem w the tower już kilka semestrów i za każdym razem trafiałam na kogoś ciekawego. nie zanudzają a moim zdaniem to jest nagorsze. kiedyś w innej szkole się nacięłam i nie mam zamiaru popełnić tego błędu drugi raz. zdostaję z towerem. a w tym semestrze dostałam 15 % rabatu, więc nie wiem o co chodzi z tym naciąganiem promocji.
Ponieważ mieszkam w Tulipanie ( to dom studencki dla tych, którzy nie wiedzią o co chodzi ;) ) kiedys uczyłam się u nich na ochocie - miałam po prostu blisko. Zajęcia były spoko, ale od tego semestru nie organizuja ich tam, więc nie wiem skąd masz te informacje...

teraz niestety nawet nie mam czasu na naukę - aaaaaaaa piszę prace licencjacką. Ja sie obronię to wracam na łono języków :)
Uczę się u nich już kilka semestrów, uważam że mają bardzo fajne zajęcia i fajnych lektorów. Dostałam u nich aż dwie zniżki za to że kontynuuje w nich naukę i za wpłatę całości przed rozpoczęciem kursu.
I po co te bajki. W TOWERZE (zał. w 1999) np. FCE uczą lektorzy -studenci, którzy nie tylko, że nie mają magisterium, ale nawet kierunek ich studiów nie ma nic wspólnego z nauczaniem ( z reguły mają zdany FCE lub CAE). Poza tym TOWER jak przeczytałem na stronie szkoły COMBRIDGE (taka nazwa, żeby kojarzyła sięz CAMBRIDGE!!! ) w części należy do jakiegoś Zielińskiego, który ma w tych 2-óch szkołach udziały. Z ALEKSANDREM jest chyba tak samo. Być może pod różnymi szyldami łąpią klientów na te same kursy. Nieźle pomyślane. Może też tak zrobię.
Moim zdaniem The Tower to szkoła o wysokim poziomie.Chodziłam tam na kursy wraz z moimi znajomymi i byliśmy wszyscy zadowoleni.Zajęcia były bardzo ciekawe a co najważniejsze mogliśmy sami wybrać godziny i dni kursu.Przekonajcie sie sami.Pozdrawiam wszystkich.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe