empik shool

Temat przeniesiony do archwium.
witam
Czy jest tu ktoś kto rezygnował z kursu w Epik Shool przy ul.Karmelickiej w Krakowie i miał problem ze zwrotem kosztów?
Pani przy zapisie udzieliła informacji, ze kurs kosztuję 1900zł i w każdej chwili można zrezygnować z miesięcznym wypowiedzeniem. Pieniądze za niewykorzystane godziny miały być zwrócone. Oczywiście wcześnie j była również"gratisowa" godzina z lektorem pomagająca określić do jakiej grupy należy się zapisać. Kurs był kredytowany. Po rezygancji w lutym tego roku otrzymałam telefon, ze niewykorzystane pieniądze zostaną zwrócone do banku. Okazało się wczoraj(cztery miesiące po rezygnacji, ze zwrócili ułamek kwoty (dokładnie 529zł), kurs jeśli się rezygnuje kosztuje 2541zł, a gratisowa godzina z lektorem to wydatek 150zł. Wykorzystane godziny z kursu to 62 ze 120, będą mnie one kosztować prawie 2000zł(+koszty monitu z baku o zadłużeniu o którym nie miałam pojęcia i dowiedziałam się wczoraj).
Jeśli ktoś znalazł się w podobnej sytuacji, szczególnie chodzi mi o nieudzielanie rzetelnych i prawdziwych informacji co do kosztó kursu, proszę o kontakt.
No i co udało Ci się pomyślnie rozwiązać umowę
najpierw dobrze przeczytać co się podpisuje

« 

Pomoc językowa