Szkoła Jezyka Angielskiego Łódź/Pabianice i te okolice

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Poszukuję szkoły j. Angielskiego.
za rok+ chciałbym wylecieć gdzieś za granicę(3 raz już -_-), ale chciałbym polepszyć mój kiepski angielski na trochę lepszy kiepski ;)
Obecnie pracuję, ale na 90% jeśli znajdę odpowiednią szkołę, pracę odstawię aby się skupić tylko na Angielskim.
Może ktoś się orientuje jakie szkoły są polecane, mają dobrą opinie i poziom.
Jak w opisie, najlepiej aby znajdowała się w Łodzi lub okolicach w stronę Pabianic (bardziej południowa część Łodzi :) )
z 7 dni temu zadzwonili do mnie ze szkoły Speak Up (poszperałem trochę i tak średnio to wygląda), jako że właśnie mam się za ten temat zabrać to skorzystałem i poszedłem na pierwszą rozmowę.
Ogólnie wszystko jest ok, nie mam zastrzeżeń, ale jak je można mieć jak nawet nie mam porównania :)
Jak wspomniałem że przez ten czas nie będę już pracował to będę miał cały tydzień aby chodzić na zajęcia itp, więc też to jest pewien mały "warunek" aby można było dość intensywnie się w tej szkole uczyć a nie raz na tydzień, tym bardziej że za rok o tej porze, chciałbym już być gdzieś tam daleko :)
Cenowo to też tak nie za bardzo wiem, ile jestem w stanie wydać, jedynie co mogę obecnie powiedzieć po tej rozmowie w w/w szkole, za tzw 5 programów (każdy trwa ~3 miesiące) zapłacił bym ok 3.2k aby dojść do poziomu FCE (o ile moja tępa głowa mi na to pozwoli ;) ) i chyba byłbym to w stanie opłacić.
Pozdrawiam.
w kilku szkołach bylam /uczylam się . Najmilej wspominam berliz, nauczyciele wymagalacy mocno stawiają na mowienie ( z tego sa znani , poczytaj ;)) które potem procentuje, jedynym minusem może być cena, która jest na pewno wyzsza niż u konkurencji ale moim zdaniem naprawdę warto.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie