Zauważyliśmy, że masz włączony program do blokowania reklam.
Dzięki wyświetlanym reklamom możemy dostarczać Wam wszystkich materiałów za darmo. Zawsze staramy się, żeby były to materiały najwyższej jakości.
Prosimy, rozważ popieranie i wspomaganie naszej pracy poprzez odblokowanie wyświetlania reklam na naszej stronie. Dziękujemy.

pytanie o eskk

Temat przeniesiony do archwium
Hej, ktoś z was sie uczy w eskk? myślę o tym kursie: https://eskk.pl/kurs-angielski-srednio-zaawansowany
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Bo wiadomo, co myśleć o opiniach na stronie. Ewentualnie czy możecie polecić inny, kompleksowy kurs? Muszę poważnie przysiąść nad angielskim, planuję za rok wyjazd za granicę na co najmniej kilka miesięcy do pracy (grafik komputerowy), więc muszę się obkuć ;) Zależy mi na nauce zdalnie, bo w ciągu dnia mam pracę i uczelnię, więc z czasem jest kiepsko, głownie poranki i wieczory po 20tej mam wolne.
Będę wdzięczna za wskazówki :)
Uczyłam się z eskk przez rok i mogę Ci powiedzieć, że było warto ;) Oczywiście pod warunkiem, że poważnie podchodzisz do nauki języka i będziesz systematyczny. Ja się uczyłam tak prawie co dziennie około pól godzinki w zależności ile miałam czasu. Najfajniejsze w tych kursach jest właśnie to że uczysz się kiedy Ty chcesz i kiedy możesz ;) Czasem nawet uczyłam się w pracy słuchawki na uszy i audiobook :). Lubiłam też kursy online bo nie nudzą :P jest dużo fajnych ćwiczeń. Pamiętam, ze można zabrać sobie pierwszy pakiet za darmo na próbę, wiec może zrób tak - jak Ci się spodoba to kupisz całość. Ja tak zrobiłam :) Nie lobię kupować kota w worku.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie