intensywna nauka w Gdyni - 4 szkoły do wyboru

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.

Zamierzam w koncu wziac sie porzadnie za swoj angielski i nieco go usystematyzowac. Po wstepnym zapoznaniu sie z tematem szkol jezykowych wybralem sobie 4 szkoly do selekcji:
- Bell
- English Unlimited
- Speak Up
- Empik

Rozwiazujac rozne testy na stronach szkol swoj poziom obiektywnie okreslilbym jako styk intermediate/advanced. To co mnie interesuje to nauka intensywna z perspektywa certyfikatu w ciagu kilkunastu miesiecy. Na razie zapoznalem sie ze stronami wszystkich szkol i bylem na spotkaniu w Speak Up, spotkania w pozostalych jeszcze przede mna. Spotkanie w Speak Up wywarlo pozytywny wplyw, a na samo spotkanie poszedlem zwabiony informacja o grupach do 5 osob. Nie ukrywam, iz wrazenie na spotkaniu bylo jak najbardziej pozytywne, aczkolwiek zrazil mnie ogrom negatywnych opinii pod adresem tej szkoly na tym forum. Z lektury stron poszczegolnych stron na razie najbardziej podoba mi sie Bell, English Unlimited wyglada niezle, Empik sprawa wrazenie "sredniaka".

Ktora z tych szkol polecilibyscie osobie, ktora jest silnie zmotywowana do nauki, nie ma problemu z praca samodzielna po zajeciach, a jej glownym problemem jest chyba konwersacja i aktywne wykorzystanie jezyka (gramatyka tez nieco zapommniana i do odmalowania ;).

Z gory dzieki za kazda opinie :)

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia