Prosze o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
W poniedzialek bede musiala opowiedziec co jest na obrazku po angielsku tak jak na maturze wiec chcialabym o pare przykaldow jak zaczac taka wypowiedz oraz jak opowiadac obrazki przedstawiajace cos pozytywnego oraz cos negatywnego tzn chodzi mi o zaczecie wypowiedzi no i jak po angielsku bedzie ze ' z obrazka emanuje energia ' o tego typu wyowiedzi bym prosila i jeszcze wazna rzecz jak nie pokazac po sobie ze sie czlowiek zastanawia co dalej mowic tzn co powiedziec panu takie zebym mogla sie w tym czasie zastanowic chodzi mi o jeszcze bardziej profesjonalna wypowiedz a nie proste ' let me think ' od tego zalezy moja ocena koncowa z angola dlatego prosze!! POMÓŻCIE
(fakt ze juz raz mi odpisano na to wczesniej i bardzo duzo mi pomoglo
https://www.ang.pl/Prosze_o_pomoc_52045.html ale jesli jestes cos jestescie w stanie dorzucic cos od siebie to z pewnoscia kazda i uszanuje analizujaca ja. To jesli macie jakiekolwiek pomysly albo zrodla w ktorych jest to opisane to piszcie;) gdyz chcialabym pokazac nauczucielowi co potrafie gdyz za dobrej opini o mnie nie wyrobil sobie wiecie jak to jest wiec czekam;)
daj znac na gg to pomoge 1812406... (schowany)

« 

English only

 »

FCE - sesja letnia 2007