blackpool - JAKIE WRAZENIA ????

Temat przeniesiony do archwium.
91-113 z 113
| następna
ja się wybieram pod koniec czerwca do Blackpool. mysliscie ze bede miała szanse na jakas prace czy juz nie za bardzo..?
moja szklana kula mowi: hmmmm
jak sobie wyobrazasz, ze ludzie na forum moga Ci odpowiedziec na takie pytanie? co najwyzej mozna zyczyc powodzenia;)))
Witam...
moja dziewczyna jest w Blackpool od 2tygodni, jedyne co znalazła to sprzatanie hotelu w weekendy 4h dziennie, za to co zarobi wyda na mieszkanie i kupi jedzenie... Pojechała z wielkimi nadziejami a spodkało ja rozczarowanie.... Życze powodzenia wszystkim innym.....
Moja szklana kula mówi: mocno się rozczarujesz w Blackpool.
Najwiecej Polakow szuka zawsze pracy wzdluz Promenady... owszem jest tam najwiecej miejsc pracy ale mysle ze w czerwcu moze byc juz troche pozno na znalezienie tam pracy. Lepiej isc troche dalej od morza i od centrum. Chociaz to na pewno nie jesy regula. Ja np znalazlam prace w hotelu Ooty niedaleko Pleasure Beach (czyli w takim najwiekszym centrum rozrywkowym). Zycze wytrwalosci i szczescia ! ;)
Ja przyjechalam do Blackpool jakos w polowie lipca. I znalazlam 3 prace :) wiec jak tylko troche znasz jezyk i bedziesz miec duzo szczescia i wytrwalosci to bedzie ok ! powodzenia !
Tak!!! Myślę, że fajnie jechać do St Annes na przykład. W zeszłym roku było tam dużo łatwiej, ale jak jest teraz trudno powiedzieć. Ja lecę 29czerwca, ale już do pracy. Konkretnie. Choć w tym roku niestety sama... Zeszłoroczna ekipa rozjechała sie po innych miejscach. Swoją drogą ciekawa jestem, jak to tam teraz wszystko wygląda. Pozdrawiam wszystkich! Życzę szczęścia. I wytrwałości. Bo to o to tutaj chodzi. Nie ma co!
Siema rnjestem tu trzeci dzien i jak narazie slysze tylko sorry full staff no vacances hehe nie poddam sie tak latwo Przygotujcie sie na wypisywanie multum aplication rnSezon zaczyna sie na poczatku lipca mieszkania szukajcie w hooliday flats ceny ok 50funtow za tydzien wszystko zalezy ile osob mieszka Gdyby ktos chcial sie podpiac do czynszu pisac [email]
CześćrnPisze Michał twojego meila odczytałem ze stronki https://www.ang.pl/blackpool_JAKIE_WRAZENIA_14370.htmlrnNie wiem czy jeszcze post który podałaś jest aktualny ale napisze o co mi chodzirnDo blackpool wybieram się ja orz moja dziewczyna. Ja pracy będę szukal ona ma zapewniona będę na miejscu 5 lipca . nie mamy mieszkanie i jesteśmy skłonni wynająć wspólnie małe mieszkanko lub dołączyć się do kogoś i podpiąc się pod czynsz itp.rnRównież wchodzi w gre wspólne szukanie mieszkanka w grupie zawsze pewniejrnJesteśmy ludzmi bez nałogów studenci lat po 24rnProsiłbym o kontakt nawet jeśli ogłoszenie jest nieaktualnernPozdrawiam Michał
Cześć
Pisze Michał twojego meila odczytałem ze stronki https://www.ang.pl/blackpool_JAKIE_WRAZENIA_14370.html
Nie wiem czy jeszcze post który podałaś jest aktualny ale napisze o co mi chodzi
Do blackpool wybieram się ja orz moja dziewczyna. Ja pracy będę szukal ona ma zapewniona będę na miejscu 5 lipca . nie mamy mieszkanie i jesteśmy skłonni wynająć wspólnie małe mieszkanko lub dołączyć się do kogoś i podpiąc się pod czynsz itp.
Również wchodzi w gre wspólne szukanie mieszkanka w grupie zawsze pewniej
Jesteśmy ludzmi bez nałogów studenci lat po 24
Prosiłbym o kontakt nawet jeśli ogłoszenie jest nieaktualne
Pozdrawiam Michał
podaj swoj adres to zobaczymy jakim ty jestes mieszczuchem jebany baranie
może i masz troche racji...ale co jest złego w pracy w fast foodach??ogromnym plusem est to że w takich miejscach zarobisz przez tydzień tyle co w Polsce za miesiąc więc chyba o wiele lepiej! a to że mieszkasz/mieszkałeś w obskurnej dzielnicy to tylko twój problem nie wszędzie jest tak jak piszesz;D buahaha narazie
czesc.ja mieszkam w blackpool juz prawie rok i nikomu nie radze tu przyjezdzac.pracy nie ma a polacy sa falszywi i za wszelka cene walcza o kase.szukam juz pracy gdzie indziej bo chce jak najszybciej wydostac sie z tego gnoju.tu juz nie ma czego szukac.
Masz racje bardzo duzo polakow i pijanych angoli..
ja lece w niedziele do blackpool.Troche sie przestraszylem tym co przeczytalem.mam nadzieje mi sie uda.Ehhh ciezkie jest zycie fistaszka !! heheheh pozdrawiam wszystkich z Blackpool:P
podaj swoj! mozemy sie ustawic - krakow, nck co ty na to?
ludzie poszkodowani przez wojka darka{DAR-POL} agencji rekrutacji polakow w Blackpool,kochani piszczcie mysle ze jest nas wiecej i pora cos z tym zrobic moze ma nad nami przewage bo zna jezyk i angielskie prawo ale wspolnymi silami moze da sie cos zrobic naciaga niewinnych polakow ktorzy chca zarobic troche pieniedzy na godne zycie w polsce robi nas wkonia bo angielscy pracownicy sa ponad nim moze wspolnymi silami cos zdzialamy wymienimy sie informacjami jezli macie znajomych ktorzy jeszcze pracuja u wujka darka to piszczie na forum ja juz sie uwolnilem ale moge udzielic kilka ciekawych informacji i sposobow na wujka darka nigdy nie dajcie sie zberwowac agecji pracy u wujka darka w blackpool wieze jest wiecej poszkodowanych i w koncu ludzie pszestanom sie zglaszac do agecij pracy wujasa darasa a woglole to skorut dar-pol znaczy dar dla polski dordzy polacy zanim podejmiecie prace tam zastanowcie sie nad tym skrotem co on znaczy na razie koncze licze na odzew ze strony takich osob jak ja teraz jestem wolny od agecji i ciesze sie ze to juz koniec pozdrowienia dla ludzi z forum piszcie bedzie ciekawie moze sobie pomozemy pozdrawiam
jak cos to sezon zaczyna sie od marca a w czerwcu to moze byc ciezko z praca :)
hej .. ja wyjezdzam w kwietniu i jak nie uda mi sie w liverpool chce jechac wlasnie do blackpool :) jade w ciemno wiec chcialabym wiedziec czy duze sa problemy ze znalezieniem mieszkania ??
Siemka,
koncze teraz technikum i pod koniec czerwca mam zamiar wyjechac do blackpool za chlebem, moze mi ktos powiedziec jak tam teraz jest z robotą??
Bo mieszkanie juz mam ale czy jesli bede codziennie pukał do agencji to mam sie uzbroić w cierpliwość czy raczej nastawic sie na szybkie znalezienie pracy??

z góry dzieki z odp
pozdr
nastaw sie na dlugie szukanie pracy, pamietaj tez, ze studenci z UK tez szukaja pracy.
Witam
Oferuje usługi przewozu osób na lotniska i organizuje wycieczki do parków rozrywki.

Przykładowy cennik przwozu na lotniska:

Blackpool- Liverpool 30 funtów
Blackpool- Menchester 30 funtów
Blackpool- Leeds 42 funty

Przykładowy cennik wycieczki do parku rozrywki Alton Towers (w cenie transport, opłaty parkingowe, bilety do parku):
1 osoba 93 funty
2 osoby 62 funty
3 osoba 52 funty
4 osoba 45 funty

Możliwe również przewozy w dowolne miejsca cena ok. 15 funtów za 100km.

Pozdrawiam

Michał
[email]
Jesli nie znasz jezyka to odradzam Blackpool
wszystko jest obstawione ludzie wkrecaja swoich,tylko tak mozesz tu dostac prace
Szukam pracy m/w 2 godziny dziennie..jesli ktos cos wie na ten temat prosze o kontakt na maila
[email]
Temat przeniesiony do archwium.
91-113 z 113
| następna